Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem áll szóba velem a felesége...

Nem áll szóba velem a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baja.sok tartozásunk van,de két helyen dolgozom jelenleg,hogy megéljünk.ő nem dolgozik mert pszichés beteg.van egy kislányunk akit imádok,már kisiskolás.ővele is foglalkozom.az volna a kérdésem,mit tehetnék,hogyan kerüljek közelebb hozzá?13 éve vagyunk házasok.ötleteket kérek!köszönöm!

36 f


2013. márc. 6. 07:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és mindig azzal jön hogy nekem van szeretőm pedig soha nem volt,nem is akarok!!!de elég bántóak a megjegyzései...ráadásul a gyerek előtt mondd sértőt.gondolkodtam,hogy elváljak,de még meg akarom próbálni megmenteni a dolgot.
2013. márc. 6. 07:30
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegsége van pontosan?
2013. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg
2013. márc. 6. 07:34
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Pszichés beteg... kezelni kellene rendesen, mert szerintem beképzel magának dolgokat.
2013. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki van szeretője....
2013. márc. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lenne anyósék mellett lakunk,nagyon nem is megy el itthonról túl messzire a nejem.
2013. márc. 6. 07:39
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Kezeltesd orvossal!
2013. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod, menthető még a dolog, akkor borzasztóan türelmesnek és megértőnek kell lenned. Még annál is jobban, mint amilyen eddig voltál.

Először is nem szabad felvenned a sértéseit. Lehet, hogy a betegség hozza elő belőle ezeket a képzeleteket, ezért nem biztos, hogy tehet róla.

Ilyenkor mindig a legnagyobb nyugalommal add a tudomására, hogy Neked csak Ő és a kislányotok létezik és nem is gondolkodik másban. Vagy kérdezz rá nyugodtan, hogy miből gondolja azt, amit állít. Hátha a válasszal lesz egy kapaszkódod. Lehetőleg sok időt töltsél vele, hogy érezze fontos Neked. Azért azt is tudatosítani kellene vele, hogy az Ő közreműködése nélkül Te a kapcsolatotok sikeréhez kevés vagy. Ez két emberen múlik, mivel a házasság társasjáték...

Próbálj meg időnként olyan helyzetet teremteni, hogy csak ketten legyetek. Ilyenkor oldottabb tud lenni az ember sok mindenben. Akár egy őszinte, komoly beszélgetéshez is.

Én mindig azt vallottam, hogy azért van a szám, hogy kérdezzek, vagy választ adjak. Tedd meg nyugodtan Te is ugyanezt. Kérdezz, járj a végére, és akkor megnyugszol...

Sok sikert!

2013. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem voltatok orvonal,akkor itt az ideje,nehez lesz,de probald meg,igy talan megmendheted a hazasagodat.Ha nem valtozik semmi legjobb a valas,gyereknek a legjobb hogy ne lassa a ti civakodasotokat,te se fogod sokaig birni.Sok-sok erot kivanok es hogy oldodjon meg a problematok.
2013. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Mindenképpen mond el neki,hogy neked se könnyű ennyi helyen helytállni,és mind ezt őértük csinálod.Azt is, hogy szeretnéd helyrehozni.Próbálj közelébe férkőzni,forró fürdő együtt, vacsora,kezd el maszírozni hátha ellazul.

Talán először próbálj kicsit a bizalmába férkőzni, és néhány napig ne is említsd a rosszat, csak aztán,ha érzed h kicsit megnyílik,közlékenyebb.

Szurkolok neked,rendes lehetsz.

2013. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!