Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked is rosszul esik, ha...

Neked is rosszul esik, ha valaki boldog?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokszor érzem, hogy letör egy egy más számára kedvező esemény. Irigy vagyok, nagyon sokszor, pedig nem szeretnék. Örülnöm kellene mások sikereinek és boldogságának, de én akkor érzem magam jól, ha valaki boldogtalanabb mint én. Hogyan küzdhetném ezt le?
2013. márc. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Az irigység és az, hogy rosszul esik más boldogsága 2 külön dolog...pl irigy vagyok a csinos lányokra, ezért diétázok, hogy én is az legyek. Ebben nincs semmi rossz. De ha elszomorít más boldogsága, és akkor vagyok boldog ha más szerencsétlenebb nálam, az már szerintem nagy baj.
2013. márc. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!