Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 160...

Miért van az, hogy a 160 ismerősömből még csak ketten lájkolták a boldog karácsony kiírásomat, amit már két órája megosztottam? Olyan rosszul esik!

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többi vacsorázik és a családjával társalog.
2011. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők is kiírták ugyan ezt! Miért kellene like-olgatni? Ez rohadtul nem egy személyes üzenet...
2011. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem túlzottan a karácsonyt, sőt... de ennek személyes okai vannak, amiket most ide nem írnék le.

Mindenesetre én sem lájkolom az ilyen kiírásokat... persze, ha valaki külön ír nekem, arra válaszolok, mert bunkó azért nem vagyok. :)

2011. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, ez most megmosolyogtatott. :) :)

Ennél nagyobb gondod ne legyen az életben, azt kívánom!

2011. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én direkt nem nagyon lájkolgatok mert az megjelenik az ismerőseim üzifalán és nem akarom elárasztani az üzifalukat
2011. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekik is kiírja az összes ismerősük és ha mindet végiglájkolnák akkor ebből állna a karácsony.. És lehet, nem is érnek rá, attól, hogy be van jelentkezve facebbokon, még lehet, hogy mást csinál épp
2011. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Forever alone.
2011. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!