Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálunk nincsen normális...

Csak nálunk nincsen normális Karácsony?

Figyelt kérdés

Mintha legalább kényszer lenne ez az egész ünnep. Nagymamám összevissza kapkod, ideges, minden baja van, anya hisztizik, mindenkit csesztet a hülyeségeivel, közben apa egyedül ügyködik én meg itt ülök a gép előtt mert nincs is az egészhez kedvem. Barátommal beszéltem, ők reggel óta együtt vannak a családjával, együtt díszítenek, sütnek, világítást szerelnek, tök jó a hangulat, hallottam a háttérből. :( Szomorú vagyok, hogy nálunk ilyen soha nincs. Tudom én, hogy sokat dolgoznak de nem értem miért kell ilyen morcosnak és bunkónak lenni heccből... elegem van

18L


2011. dec. 24. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mindent utolso napra hagytak, morognak, mert hat "muszaj" vegig csinalni. Van ilyen.
2011. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Amugy nem heccbol morcosak, es nyugodtan megkerdezhetned, hogy tudsz e valamit segiteni. Eleg nayg lany lenne mar hozza.
2011. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is majdnem hasonló a szitu!

Drága anyukám felhőtlenül bunkón viselkedik velem! :/ idegbetegeskedik, apám pedig tűri az ő hisztérikáját mert egy papucs!


19/L

2011. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is hasonló a helyzet. Ez kb a 3. karácsony, hogy inkább a gépemet 'választom'.

17l

2011. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudok e valamit segíteni??? Nem használ semmit. Bunkózik. Közöltem vele, hogy igazán vághatna jópofát is a dologhoz mert megint csak jól tönkrevágja a tetves hangulatot. A karácsonyi ajándékát szerintem fogom és kivágom a pics@ba aztán alszok. Nagyon utálom ezt az egészet, nem tudom miért jó neki hogy duzzog meg egy nagy paraszt módjára viselkedik. Ilyenkor útálom mint a sza@rt.
2011. dec. 24. 12:26
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Milyen depis tinik vagytok. VErjetek mar magatokba valami eletet. Milyen lez a felnottkorotok? Csaladotokat mar elore sajnalom, tudniillik ugyanezt fogjatok muvelni veluk is.
2011. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, nekem is a tököm tele van az egész rohadt karácsonnyal. Apám itt morog, mert nem vettem anyámnak semmit, csak azt nem tudja megmondani, hogy ha nem kapok zsebpénzt, mi az anyja p*csájából vegyek. Azt mondja, miért nem kértem tőle rá pénzt. Ja, az tényleg nagyon személyes. Én inkább egyedileg készítek valamit, mintsemhogy vegyek valamit, mert az legalább személyesebb, és nem kerül pénzbe. Ja és hogy nekem mennyire nem jut eszembe akármit is venni a családnak..anyád.

Meg ez az állandó ugráltatás hogy én nézzek a családnak ajándékot, mert itt mindenki töketlen balf*sz, és nem tudja mit akar a másik. Meg én ugorjak le az óránként elinduló buszommal ajándékokat venni, mindezt az utolsó napra hagyva.

Nem csak a karácsonyt, hanem kb. az egész idióta családot utálom. Bedugom a fülesem, elmegyek itthonról, aztán ünnepeljen mindenki úgy ahogy akar. Boldog karácsonyt. Pff.


17/F

2011. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki ordít. A szokásos.
2011. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

ma 12:25 vagyok.

Felnőtt koromban pont az ilyenek ellen fogok tenni, szóval tanulok anyámék hibáiból!

2011. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

12:35

Aha, csak ne felejtsd, a tortenelem ismelteti magat. Sok felnott rajtakapja magat azon a dolgokon, amit gyerekkoraban eskudozott, hogy nem fog csinalni, mert hat az anyja is ezt csinalta. Hajra, majd meglatjuk, hogy Te mit es mennyivel jobban fogsz/tudsz majd csinalni.

2011. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!