Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a megcsalás...

Miért olyan fontos a megcsalás ténye egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom innen-onnan, hogy lányok,nők sírnak vagy teljesen maguk alá zuhannak amiért a párjuk lefeküdt másvalakivel. Utána ezeknek a lányoknak sok időbe telik felejteni, de van aki ezért szakít... Mivel ez annyira általános ezért szeretném megérteni, hogy ez vajon miért olyan fontos? Ettől függetlenül a saját nézőpontom nem fog változni, ugyanakkor. Természetesen nem a legszeb dolog ha a szerelmed lefekszik egy más nővel, de talán nem is a világ vége. Megtörtént, túl kell lépni rajta. Úgy gondolom, hogy akik ebben látják a fájdalmat, azok igazából önmagukat "féltik", sajnálják. Tehát valójában nem a megcsalás tényén van a probléma forrása, hanem a hiúságon és az önértékelési zavaron.

Persze attól, hogy még nöértékelési zavara van valakinek, elfgadhatja a párját olyannak amilyen és úgy amilyen... Ezalól vannak kivételek, de abból kevés van. Ha megtudod, hogy mással szexel-t a szerelmed rajtad kívül mit lépsz? Megkérdezed jó volt e? Jól esett e neki?

És vajon végiggondolod e azt, hogy mi a külömbség test és lélek, ösztön és IGAZI, lelki hűség között? :)


2013. febr. 2. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
0%

Nem ezt rosszul tudod utolsó.

Azért nem volt más nővel, mert már nincs benne izgalom. Meg van engedve.

Én másképp gondolkozom a szexről mint a kérdező de pl. mióta mondtam a páromnak, hogy akkor veri ki amikor akarja azóta nem is nyúlt magához, és miért? mert tudom és nincs benne izgalom.

Nem csak a nőket kell megérteni, a nőknek is kell tanulni a férfiról.

2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
A megtörténéseknek következménye van: bizalom elvesztése, és legrosszabb esetben egy gyerek.
2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

40es ( tegnap 17:17)

Nem vagyunk túl sokat külön, egy héten max 2 órát.

Szóval nem értem miből következtetsz. :)

2013. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

Közbe itt jött, hogy miért ehhez mérik a hűséget. Mert ezt jelenti??


"Hű vagyok az elveimhez." Tehát nem másítom meg őket, nem cserélem le őket, nem kezdek el egy másik elv szerint élni, ha azt mondom, hogy ehhez vagyok hű, ezzel értek egyet.

"Hű vagyok a társamhoz." Tehát "a társammal értek egyet."

2013. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

ma 19:05


akkor már csak idő kérdése..éjjel nappal együtt, húhúúú...

2013. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
64%

Mi idő kérdése? :)

Nem mindenkit a p*ncija meg a f*rka irányít. Vannak intelligens emberek is.

2013. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
69%

"Nem ezt rosszul tudod utolsó.

Azért nem volt más nővel, mert már nincs benne izgalom. Meg van engedve.

Én másképp gondolkozom a szexről mint a kérdező de pl. mióta mondtam a páromnak, hogy akkor veri ki amikor akarja azóta nem is nyúlt magához, és miért? mert tudom és nincs benne izgalom.

Nem csak a nőket kell megérteni, a nőknek is kell tanulni a férfiról."


Hogy ez mekkora baromság. Egyrészt "megengedni" a maszturbálást, másrészt, te gondolkozol?


Valaki írjon már ki kérdést, hogy az emberek többsége miért maszturbál: mert jólesik, vagy mert izgis, hogy a párja nem tud róla?

2013. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
16%

"oly' természetessé gyakorolt "semmi baj kincsem, nekem ez jó" szöveget nyomd le. :)"

>> ezzel is csak az én igazamat támasztod alá, te vagy az, aki ezt a szöveget nyomja le, nem én. Am nekem nincs bajom azzal, ha valaki annyira nem bízik magában, és a párjában hogy korlátokat állít fel, azzal viszont van, ha utána mások dolgaira rávetíti saját kudarcait, majd mosolyogva megjegyzi, hogy neked is ugyanolyan szar lesz, mint nekem.

Erről ennyit.

2013. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
51%

Előző!

Tévedsz,mivel én nem mondom,hogy nyugodtan feküdjön le mással. :) Így azt sem mondanám,hogy ez tetszik és folytassa csak. :)

Érdekes én a te felfogásod szerint "rövid pórázon" vagyok,ahogy a párom is-mégsem csaltuk/csaljuk/fogjuk csalni egymást mert tiszteljük a párunkat. Ha meg valami hiányzik a szexuális életünkből ketten oldjuk meg, nem pedig mindenki a maga módján..

Amúgy meg nevetséges,ahogy egy számodra ismeretlen élethelyzetre próbálsz ráhúzni egy sémát mondván,hogy te mekkora független,szexéhes,belvaló és bevállalós ragadozó csaj vagy.

Pont saját magadra cáfolsz rá azzal,mikor leírod,hogy egyikőtök sem ment félre.

2013. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
79%

Lazán mondhatnám,hogy tudnék embert ölni; aztán mikor kéne,nem menne vagy csak szörnyű belső vívódások árán,melyek egész életemen át végigkísérnének.

Elképzelni sokmindent ellehet,de közel sem biztos,hogy át tudod ültetni a gyakorlatba. Remélem,érted a hasonlatot.

2013. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!