Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a megcsalás...

Miért olyan fontos a megcsalás ténye egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom innen-onnan, hogy lányok,nők sírnak vagy teljesen maguk alá zuhannak amiért a párjuk lefeküdt másvalakivel. Utána ezeknek a lányoknak sok időbe telik felejteni, de van aki ezért szakít... Mivel ez annyira általános ezért szeretném megérteni, hogy ez vajon miért olyan fontos? Ettől függetlenül a saját nézőpontom nem fog változni, ugyanakkor. Természetesen nem a legszeb dolog ha a szerelmed lefekszik egy más nővel, de talán nem is a világ vége. Megtörtént, túl kell lépni rajta. Úgy gondolom, hogy akik ebben látják a fájdalmat, azok igazából önmagukat "féltik", sajnálják. Tehát valójában nem a megcsalás tényén van a probléma forrása, hanem a hiúságon és az önértékelési zavaron.

Persze attól, hogy még nöértékelési zavara van valakinek, elfgadhatja a párját olyannak amilyen és úgy amilyen... Ezalól vannak kivételek, de abból kevés van. Ha megtudod, hogy mással szexel-t a szerelmed rajtad kívül mit lépsz? Megkérdezed jó volt e? Jól esett e neki?

És vajon végiggondolod e azt, hogy mi a külömbség test és lélek, ösztön és IGAZI, lelki hűség között? :)


2013. febr. 2. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
61%

Aki megcsal, az elárul, hátba támad és megaláz. Tök mindegy, hogy szerelemből vagy csak "mártogatta a kolbászát". Megcsalt, hazudott nekem.

Aki olyan emberrel akar együtt élni, aki szemrebbenés nélkül megalázza, tegye, de én ebből nem kérek. Undorító.


A nyitott kapcsolat teljesen más, ahhoz is kell egyfajta gondolkodásmód vagy beállítottság. De ha ezt mindketten tudják, hogy ez van, így csináljuk, az oké. Még nekem is, bár nem hiszem, hogy képes lennék rá.


A megcsalás a másik háta mögött történik. A kettőt ne keverjük össze.


Ja és én is 20 éves lány vagyok. És sajnos a te fajtád miatt van a korosztályunk r*bancnak titulálva. Meg a teféléd rombolják szét a kapcsolatokat.

2013. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:
Rám célzol utolsó?? :D
2013. febr. 2. 16:32
 33/76 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2013. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
47%

Látszik, hogy 20 éves vagy, a te fajtád meg a sznob házisárkány kategória , gondolom fiú még a közeledben sem járt, ezért vagy így felháborodva ;)

(és most jön a "de járt,tévedsz " mentegetőzés) ...

2013. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
72%

Csaltak már meg? Nem?

Akkor kívánom,hogy csaljon meg a párod-akit a világon a legjobban szeretsz- és akkor lesz alkalmad tesztelni az elméletedet.

2013. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
86%

"Én is így gondolkododok, azért is írtam, hogy nagy próbatétel lenne, ha megmondanád párodnak ezeket, és néznéd erre mit lép. Csak én ezzel együtt nem szeretném korlátokhoz, szabályokhoz kötni azokat az embereket akiket szeretek."


Igen, hatalmas, jogtalan korlát, hogy nem tűröm, hogy megcsaljon a párom. Szörnyű házisárkány vagyok.

2013. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
Ha a 36-os rám célzott, akkor csak mondom, hogy a héten lesz a 2. évfordulónk a barátommal. De se gáz.
2013. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

Ha az igazamat védem az okés, nem? Nem kéne amugy fajtázni. Nem gondolod hogy kicsit degradáló?, és itt most nem csak magamra de mindenki másra gondolok akivel lehet, hogy majd így beszélsz.

Azért mondtam, hogy más a mentalitásom, mert nem járok bulizni, nem fekszek le bárkivel, satöbbi... és a sznob házisárkányt én nem fogom tagadni, tagadja az aki szívből szeret és 5 éve mindig mellettem van. :P :) Én nem utálkozom és nem gúnyolódom. Nem kívánok senkinek se rosszat. Szeretnék úgy élni, hogy minden jó legyen. Akit szeretek azt elfogadom és bízom benne. Egyébként engem is értek már kudarcok több szempontból is.

2013. febr. 2. 17:11
 39/76 anonim ***** válasza:
100%
És aki öt éve szeret meg akármi, őt nem zavarja, hogy te ölelgetsz másokat vagy téged ölelgetnek?
2013. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:

ma 17:07


Igen persze, az is csak azért, mert nem tudod hol jár mikor nem veled van ;)

2013. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!