Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás-e, ha valakivel...

Megcsalás-e, ha valakivel élek, de másra gondolok?

Figyelt kérdés

Vagy mást szeretek, vele is volt kapcsolatom, mielőtt ebbe az új kapcsoltba belementem volna. A múltkor megláttam és megremegett a térdem...


Kit csalok, ha csalok?


2013. jan. 28. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Fizikailag nem megcsalás de lelketlenség 100%-ban, hogy hitegeted a másik férfit miközben nem is érdekel.

Egy ember sem érdemli meg, hogy az 1 életét rááldozza egy becstelen emerre.

2013. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez mindenkivel elõfordulhat, de az a legjobb, ha elöveszi a józan eszét.

Dehát, ha mást szeretsz,akkor miért nem vagy mellette?

2013. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lelkileg igen.

És ugyebár a lelki dolgok fontosabbak a testieknél, szóval sokkal rosszabb/kegyetlenebb, mintha félrekúrnál.

2013. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ő dobott kicsit érthető nem vagy túl rajta, de ha te dobtad akkor van miért magadba nézni.
2013. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát amikor velem tették ezt és kiderült, iszonyú, megsemmisítő érzés volt. Kb. úgy bukott le, hogy ültem a gép előtt, be volt kapcsolva az msn, és ráírt az adott személy, elég gyanús "hangvitelben" (akkor mennek e a közös programra vagy nem).

Elolvastam az előzményeket és ott is ez volt: tisztel engem a párom, de közben a másikra gondolt, nem tudta elfelejteni, bszod, olyan szenvedélyesen írt neki, azt hittem megsemmisülök, ahogy olvastam.

A leggázabb az, hogy egyáltalán nem gyanakodtam, egy ilyen hülyeség buktatta le.

Csak azért írtam le, tényleg bocs az offért, mert ocsmány dolognak tartom, elvenni egy ember életéből éveket is akár, miközben nem szereted, de ő igen.

2013. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Hol láttad meg?
2013. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Véletlenül, az utcán. Eddig nem is tudatosodott, hogy rossza kapcsolatban vagyok, egyébként ő szakított velem.
2013. jan. 28. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

3 exem közül, kettőtől biztos beremegne a térdem, mégsem vagyok beléjük szerelmes:)

Ha látnám őket, lehet gondolék rájuk aznap, másnap, mégsem vagyok beléjük szerelmes. Várj pár napot, ha nem csillapodik az érzés, akkor baj van.

2013. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#1

Miért ilyen evidens, hogy nő a kérdező?

2013. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 11


Te mindenkibe belekötsz?

2013. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!