Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom prostihoz fordult....

Párom prostihoz fordult. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Párom felhívott egy prostit, elment hozzá, és habár 50 percet parkolt előtte, azt állítja, hogy nem ment fel, mert képtelen volt rá. Az ok/indok amellyel magyarázza, hogy nem érezte rajtam, hogy vágyom rá, mint férfira (tény, hogy 4 hónap után nagyon kevés volt a szex), és nem érezte, hogy szeretem. Nem könnyű átlépni, de igyekszem. Hogyan lehet átlépni? Mit tegyek? Van értelme?

2013. jan. 29. 12:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Nincs értelme...
2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
úristen dehogyis van értelme! az ilyen embert ott kell hagyni, még nézz rá jó szemmel hogy nem ment fel hozzá. Már maga az hogy így akarta megoldani azt a problémát hogy te már lehet nem annyira vágysz rá. Az ilyen férfi egyszer úgyis meg fog csalni. Hihetetlen hogy még fizetni is hajlandó lett volna érte. Szóval nincs értelme jobbat érdemelsz, de szerintem ennek ellenére úgyis beadod a derekadat és majd továbbra is vele leszel.
2013. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A tényekhez hozzátartozik, hogy valóban elhanyagoltam, és habár szeretem, folyamatosan kerestem az indokokat, hogy miért menekülhetek tőle. Sőt, egyszer már el is hagytam. Pedig különösebb okom nem volt rá, hacsak az nem, hogy a régi kapcsolatomban lévő biztonság.
2013. jan. 29. 12:20
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
Az csak a hab a tortán, amit a pasi csinált. Te nem vagy boldog mellette. Hagyjuk, hogy "szereted még" , meg hasonló önámítás. Akit szeretünk, boldoggá tesz, jó vele lenni és eszünk ágában sincs elhagyni, és főként megcsalni. Ennek a kapcsolatnak vége (de nem most, már nagyon régen vége van).
2013. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha elhanyagoltad, ha nem, akkor sem ez a megoldás. Erről beszélni kell és nem más nő karjaiban kikötni. Környezetemben már előfordult megcsalás ismerősöknél, ők megbocsátottak. Tudtommal náluk "csak" egyszer fordult elő ilyen. Én nem tudom ,hogy képes lennék-e megbocsátani, mi megbeszéltük, hogy nem verjük így át a másikat...
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
És jobb lett utána? Működőképes volt a kapcsolat? Soha nem gondoltam, hogy valaha képes lennék ilyen dolgon átlépni, egyáltalán elgondolkodni a "hogyan tovább?"-on. De jelen pillanatban azt érzem, hogy nyilván ez nem megoldás semmire, de értem az okait, hogy miért jutott ide. Nagyon sok félreértés volt köztünk, melyekről azóta rengeteget beszéltünk, és talán most olyan közel kerültünk egymáshoz, mint még eddig soha.
2013. jan. 29. 12:29
 7/36 anonim ***** válasza:
26%
Ne ahitsd magad ez nem megbocsajthato egyaltalan ...meg eleve ,hogy igy akarta megoldani a problemat miert nem probalta megbeszelni veled es esetleg emlithette volna ,hogy ez is megfordult a fejebe de nem ,hogy elobb cselekedik,majd elmondja mi faj ezt igy nem lehet...ez a kapcsolat mar most hallott szerintem...
2013. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%
Azt hiszem én megbocsájtanék. Sajnos a férfiaknál a szex központi kérdés. Ha nem betegség miatt hanyagoltad el, akkor talán megpróbálnám a helyedben. De elfelejteni soha nem tudnám, lehet később ez szakításhoz vezetne. Nem tudom.
2013. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

hallgass csak itt a sok megcsalt és sérült nőre, és hagyd el a fenébe


szerintem meg döntsd el magad, hogy mit szeretnél tenni, ha neked jó akkor maradj, és próbáljatok közel kerülni egymáshoz (azt mondjuk sosem értettem hogy' van kedve valakinek prostihoz, soha nem próbálnám ki)

2013. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem mondta el, én jöttem rá. Nem védeni szeretném, de igen próbált beszélni velem, elmondani mi a gond, de meghallgattam, és nem értettem, nem tettem semmit ellene. Egy viszonylag friss kapcsolatban nem normális, hogy 4 hónap alatti szexuális együttlétek száma nem haladja meg a 10et...
2013. jan. 29. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!