Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenli, hogy plasztikai...

Szégyenli, hogy plasztikai műtétje volt? Megbocsájtható ok a hazugságra?

Figyelt kérdés

Apukám barátnőjéről lenne szó. 44 éves nő, azt mondta, hogy beverte a szemét, és azért van bekötve. Bár nagyon furcsa volt, hogy mindkét szemét beverte, mert ahhoz nagy tehetség kell, de valahogy csak előfordulhat.

De a napokban kiderült, vagyis Apa elárulta, hogy félvarrattata mindkét szemét, plasztikai műtétje volt, nem történt semmi baleset. Én nem is ítélném el ezért, csak csalódtam benne, igazán elmondhatta volna, 14 évesen csak megértettem volna, olvasta a filozofálásomat az öregedés gondolatáról. Felhozzam neki? Vagy csak zavarba hoznám?


2012. ápr. 29. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne , ha ő beszélni akar róla akkor beszélgessetek.Én is igénybe fogom venni a plasztikai sebészetet hogy elkezd "lefolyni" az arcom meg ronda ráncos lesz a bőröm.Amíg egészséges vagyok addig miért ne nézhetnék ki fiatalon.
2012. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyenli , csak az ilyen dolgokat nem szokták egymásnak elmondani az emberek.Én sem kürtölöm világgá hogy húú megcsináltattam az orromat.
2012. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ő olyan mintha az anyukám lenne, és közben még is a legjobb barátnőm.:[ fáj
2012. ápr. 29. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmár!Ne vedd zokon és ne haragudj meg rá ezért!
2012. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló dologról hazudtam valakinek (szépséghibával kapcsolatos), és bánt a dolog, de tényleg szégyelltem megmondani az igazat, egyszerűbb volt elterelni a dolgot. Még ha ügyetlen módon is. Amúgy pedig épp, hogy az őszinteség híve vagyok.. Sztem külön nem kell neki felhozni, valószínű előbb-utóbb úgyis szóba kerül, majd beszélgethettek róla.
2012. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magát a dolgot szégyenli, hanem szeretné, ha szimplán azt hinnék az emberek, hogy jól tartja magát. Mert így a javulást neki tulajdonítják, az életvitelének, a kenceficéinek, stb.
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az jutott eszembe, ahogy olvastam a sztorid, hogy lehet azért hazudott, mert tisztában van vele, hogy ez nem kevés pénz volt, és ha apukád fizette, akkor esetleg féltékeny lennél, nem akart balhét belőle. Kérdezd meg, hogy miért nem mondta el, ha ilyen jóban vagytok.
2012. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!