Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom prostihoz fordult....

Párom prostihoz fordult. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Párom felhívott egy prostit, elment hozzá, és habár 50 percet parkolt előtte, azt állítja, hogy nem ment fel, mert képtelen volt rá. Az ok/indok amellyel magyarázza, hogy nem érezte rajtam, hogy vágyom rá, mint férfira (tény, hogy 4 hónap után nagyon kevés volt a szex), és nem érezte, hogy szeretem. Nem könnyű átlépni, de igyekszem. Hogyan lehet átlépni? Mit tegyek? Van értelme?

2013. jan. 29. 12:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Elég nekem az én nyomorom, nincs szükségem még egy ilyenre is. Kérlek, ha nem tudsz építő jellegű kritikát, hozzászólást írni, akkor keress magadnak másik kérdést, amivel tudsz foglalkozni.
2013. jan. 29. 15:35
 32/36 anonim ***** válasza:
Még mindig folytatod az előadásod? Kell még te "jellembajnok"?
2013. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mi a f@sz történt itt kérem szépen? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

prostihoz ment, mert te nem vágytál rá


azt hitte a prosti fog rá vágyni ... ??!!

2013. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Es te ezt elhiszed, hogy nem tette meg ??
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Fingotok sincs semmiről! Nem szép dolog,de érthető. Azonkívül,hogy nem helyeslem. Szükséglethez tartozik normális férfiaknál,de nőknél is.Én is jártam már hasonló cipőben.annak ellenére,hogy szeretem a feleségem. Mindenkinek joga van jólérezni magát! És ez viszont is így van!
2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!