Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom prostihoz fordult....

Párom prostihoz fordult. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Párom felhívott egy prostit, elment hozzá, és habár 50 percet parkolt előtte, azt állítja, hogy nem ment fel, mert képtelen volt rá. Az ok/indok amellyel magyarázza, hogy nem érezte rajtam, hogy vágyom rá, mint férfira (tény, hogy 4 hónap után nagyon kevés volt a szex), és nem érezte, hogy szeretem. Nem könnyű átlépni, de igyekszem. Hogyan lehet átlépni? Mit tegyek? Van értelme?

2013. jan. 29. 12:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ebül szerzett jószág-ebül vész el.
2013. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

20


Ez a hülye liba egy olyan embertől szerez információt akiért a srác oda meg vissza volt és a mai napig nem tudta elfelejteni.

Az illető nő szavait próbálja magáénak beállítani.

2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

20


Szerencsétlen srác, egy baromi nagy átverés része.

2013. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
szép csapat
2013. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

hejj, de nagy a félreértés...

semmi a közöm a korábbi történethez

én csak mások véleményét szerettem volna hallani a helyzetemről

sajnos nem könnyű ezt megélni, és sajnálom ha bárki félreértett vagy félreértelmezett

2013. jan. 29. 15:10
 27/36 anonim ***** válasza:

26


Legalább ne hazudozz, basszus nem szégyelled magad, hogy más beszédjét a magadénak állítod be?


Milyen ember vagy te? Van még lejjebb. Csak igy tudsz pasihoz jutni? Akkor maradj egyedül a büdös mindenit, de ne tedd tönkre a srácot aljas számításból te paraszt.

2013. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

26


Mit képzelsz te ostoba némber, az emberek játékszerek, darabáruk? akikel és azok lelkével azt teszel amít csak akarsz? Attól mert te pszichopata vagy, még nem mentesít semmi alól.

2013. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer utoljára kulturáltan közlöm veled, hogy összetévesztesz valakivel. Sajnos amit leírtam megtörtént velem, szeretnék átlépni rajta, de a kérdés amit belinkeltél valóban egy szánalmas emberé. Nekem nincs szükségem ilyenre, az én személyiségem szerethető, és az aki szeret, nem más miatt, hanem saját magam miatt szeret.

Kérlek ne rondítsd a kérdésem, mert semmi közöm hozzád.

2013. jan. 29. 15:18
 30/36 anonim ***** válasza:

29


Ne hazudozz te paraszt. Meddig futsz még azok után aakiknél lóvészagot szimatolsz??

2013. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!