Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a megcsalás...

Miért olyan fontos a megcsalás ténye egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom innen-onnan, hogy lányok,nők sírnak vagy teljesen maguk alá zuhannak amiért a párjuk lefeküdt másvalakivel. Utána ezeknek a lányoknak sok időbe telik felejteni, de van aki ezért szakít... Mivel ez annyira általános ezért szeretném megérteni, hogy ez vajon miért olyan fontos? Ettől függetlenül a saját nézőpontom nem fog változni, ugyanakkor. Természetesen nem a legszeb dolog ha a szerelmed lefekszik egy más nővel, de talán nem is a világ vége. Megtörtént, túl kell lépni rajta. Úgy gondolom, hogy akik ebben látják a fájdalmat, azok igazából önmagukat "féltik", sajnálják. Tehát valójában nem a megcsalás tényén van a probléma forrása, hanem a hiúságon és az önértékelési zavaron.

Persze attól, hogy még nöértékelési zavara van valakinek, elfgadhatja a párját olyannak amilyen és úgy amilyen... Ezalól vannak kivételek, de abból kevés van. Ha megtudod, hogy mással szexel-t a szerelmed rajtad kívül mit lépsz? Megkérdezed jó volt e? Jól esett e neki?

És vajon végiggondolod e azt, hogy mi a külömbség test és lélek, ösztön és IGAZI, lelki hűség között? :)


2013. febr. 2. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
88%
Hát, elég nagy hülyeség amit itt összeírtál. Nincs semmi értelme, meg egy nagy zagyvaság.
2013. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az első válaszolóval.És amúgy "legszebb", és a "ha" előtt vessző van.
2013. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretek nyakatekert magyarázatokat hallgatni senkitől, vannak emberek akiknek egy kapcsolat kétszereplős és vannak akiknek akárhány. Ez a két tábor sosem fog közös nevezőre jutni, gond csak akkor van, ha egyik ember így a másik amúgy gondolkodik egy kapcsolatban. Mikor egyik abba a tévhitbe ringatja a másikat, hogy ő is monogám, aztán ha bukfenc van meg előáll az általad említett ösztönökkel meg egyéb hülyeségekkel. Akkor ő egy csaló, aki megvezette a másikat. Keresett volna olyan partnert aki szintén fűvel-fával.
2013. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Könnyű a kicsi dolgokon fennakakadni, de én nem erre voltam kíváncsi. :)
2013. febr. 2. 13:46
 5/76 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaláskor szerintem az ember a kapcsolatot, a felépített dolgokat sajnálja, az elvesztett időt, a felépített bizalmat. Azzel egyetértek, valószínűleg én sem zuhannék magamba, kalap s klincs, mennék, vissza se néznék, megköszönném a sorsnak, hogy kiderült, kivel hozott össze a sors.
2013. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Igen, de nem is kell fűvel-fával kevernie állandóan. Csak ilyen hibák becsúszhatnak és utána nem erre alapozni, hogy szeret e vagy nem szeret. (szerintem)
2013. febr. 2. 13:48
 7/76 anonim ***** válasza:
93%
Ja, tehát van létszámkorlátozás? Hány külsős fér bele? Nem érzed úgy, hogy ez butaság? :)
2013. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Nem tudom. :D Nekem ez az elméletem. Fiatal vagyok lehet hogy változni fog... De az igazság az, hogy remélem nem fog szélsőségesen változni, mert én most jól érzem magam így.

Csak arra gondolok, hogy ha pl megcsal valaki akkor "hajjaj, nagy a baj"... De lehet, hogy ez a valaki egyébként kockára tenné érted az életét, elutazik hozzád 400 km-ről, mindig ott van ha gyöngédségre, segítségre van szükséged... Ezek nagyon fontos dolgok, fontosabbak annál, minthogy azért hagyjunk el valakit mert az ösztönei átvették a hatalmat. O_o vagy nem?

2013. febr. 2. 13:54
 9/76 anonim ***** válasza:
96%
A tapasztalat lesz a legjobb válasz a kérdésedre.
2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy meg utána már kit érdekel, hogy szeret-e vagy nem szeret? Szeresse a füvet meg a fát... :)
2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!