Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások hogyan csinálják, hogy...

Mások hogyan csinálják, hogy 19-21 évesen gyereket tudnak vállalni? Vagy hogy saját lakásuk van?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 22 ,a kérdésemet az ihlete ,hogy van egy rokonom aki folyamatosan ezzel fáraszt,hogy miért nem szülök már BEZZEG MÁSOK etc

Nem irigységből kérdezem,ha lenne valamilyen anyagi hátterem akkor sem mostanra terveznék gyereket. Csak simán nem érti meg,hogy tavaly fejeztem be a sulit,albérletben lakunk,ami megmarad azt félretesszük,de ennyi. Kezdem azt hinni,hogy valamit nagyon rosszul csinálhatok ,mert a közelében sem vagyok annak ,hogy pl saját lakásom legyen.

Ezen az oldalon is csomóan írják,hogy 20 évesen esküvő,lakás,kocsi,gyerek .. mi a titok ?:D Amúgy az átlagnál kicsit jobb fizum van,de a 200 nettót nem éri el. A barátomnak minimálbérnél kicsit több.

Szóval a kérdésem: aki saját lakást vagy egy biztos anyagi hátteret teremtett ennyi idős korára,az mibe fektetett be? saját vállalkozás ,örökölte,stb


2013. jan. 13. 19:36
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
75%
ha arra vártam volna hogy akkor szüljek ha lesz saját lakás, kocsi, stb, akkor kb szerintem 35 éves koromra sem jutottam volna el. Ezért inkább 26 évesen szültem, autónk nincs, a lakás nem saját, hanem szüleimé, de mi pénzünkön újítottuk, és élünk, próbálunk minnél nagyobb boldogságban...
2013. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az összes rokonom vagy barátnőm,akiknek gyereke van, úgy szült 22 év körül, hogy apakomplexusuk volt mindig, és mindig 35-40 éves párjaik voltak. Aztán valamelyikkel becsúszott a gyerek, szerették egymást, de a gyerek sosem volt tervezve. Összeköltöztek, és ennyi.

És ők mind 22 körül voltak ilyenkor. Szóval ugyanilyen fiatal párral nagy valószínűséggel sosem lesz korán gyereked, csak ha becsúszik.

2013. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Hat 48-as,szerintem pedig igenis lelki torest szenvedtel,bolcsitol vagy mas egyebtol,nem tudhatom,de ha nem igy lenne,akkor talan toleransabb,megertobb es elfogadobb lennel embertarsaiddal,megertened,hogy az emberek nem egyformak,nem ugyanazok a dolgok teszik oket boldogga vagy boldogtalanna es nem tamadnal vadidegen embereket egy anonim oldalon azert mert maskepp akarnak elni,mint te es nem gondolnad magadrol,hogy te vagy az etalon,mert biztos,hogy nem igy van,barmennyire is szeretned! Inkabb nezz jo melyen magadba es gondolkodj el,vajon tenyleg boldog ember az ,aki internetes portalokon kell levezesse a felgyulemlett feszultsegeit?Kotve hiszem!Inkabb ha meg mindig marad energiad a munkad,a gyerekeid es a haztartasod mellett jarj el futni vagy kuzdosportra es ne itt osztogassal ki mas anyukakat!Ez a velemenyem es kesz!(ahogy te is irtad)
2013. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!