Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját anyám le ku*váz. Mit...

A saját anyám le ku*váz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy ha mondjuk összetörök egy poharat, akkor anyám szerint mindjárt egy "hülye ku*va,, vagyok. Mit csináljak?? :(
2011. ápr. 27. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg,hogy hol tanult ilyen szépen,intelligens urinő módjára beszélni.
2011. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
43%
Szerintem menj el a Mónika show-ba...
2011. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
haha. -.-"
2011. ápr. 27. 19:33
 4/25 anonim válasza:
100%

Az ilyen esetekben sajnos az anya mar nem is tudja h ez milyen fajdalmat okozhat a gyermekenek. Tudom h nem lessz konnu de mond el neki h ne beszeljen veled igy mert neked ez nagyon faj, de ezt ne akkor teddd amikor izzanak a kedelyek hanem probalj vele akkor beszelni amikor minden ok.

Sokszor nem gondoljak meg h mit mondanak es milyen fajdalmat okoznak a masiknak. Szerintem beszelj vele. A monika szeritem egy cirkusz..

2011. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 napietus ***** válasza:
figyelj, ha anyukád ennyi idős koráig nem tanult meg tisztességesen viselkedni és beszélni, kicsi az esélye, hogy most fog. mondd el azért neki, hogy ez nagyon zavar Téged, és figyelj oda, hogy Rád ne ragadjon át ez a stílus.
2011. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segítetek.
2011. ápr. 27. 19:53
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet egy anya nem mondd a saját lányának! Tényleg neki fontosabb a pohár, mint te? Szerintem kéne keresni egy pszichológust, mert ez helytelen dolog. Az én anyám sosem mond ilyeneket, de nagyritkán mondjak ki a b*zi szót, mert férfias a természetem és a viselkedésem, amiről nem tehetek. Én ilyenkor azt szoktam neki mondani: "Egy napon bebizonyítom, hogy a fiúkhoz vonzódom és márpedig vannak olyan fiúk, akik a fiús lányokat szeretik!" mindezt pozitívan, széles mosollyal.
2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
sokszor irigylem barátnőm anyukáját, amikor látom hogy ő mennyivel jobb mint az enyém :( ...
2011. ápr. 27. 20:40
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy kinek milyen az anyukája senki sem tehet. attólmég az anyukád.

De te tehetsz arról, hogy te majd milyen anyuka leszel. És sajnos könnyű abba a hibába esni,hogy ugyanazt csinálod, amit te tanultál otthon.

Ezért figyeld meg az anyukádat és már most kezd el "feljegyezni" magadban azokat a dolgokat amiket te nem akarsz majd mint anya.

És megfigyelheted a barátnőid anyukáit, hogy mik azok a dolgok amiket úgy szeretnél csinálni mint ők.

Ma felírhatod, hogy soha nem beszélsz csúnyán majd a gyerekeddel.

2011. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy milyen lehet, de eltudom képzelni. Sajnállak, de azt tudom mondani, hogy ezzel nem tudsz mit kezdeni, de "TE NEM VAGY EGY H*LYE K*RVA!!!" ezt soha, de soha ne felejtsd el!! Bármi is történjen, te nem vagy az, ő neki kéne inkább szégyellnie hogy milyen szülő.
2011. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!