Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját anyám le ku*váz. Mit...

A saját anyám le ku*váz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy ha mondjuk összetörök egy poharat, akkor anyám szerint mindjárt egy "hülye ku*va,, vagyok. Mit csináljak?? :(
2011. ápr. 27. 19:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyum is ilyen, amikor ideges.Ha eltörök egy poharat, odaégetek vmi kaját ilyesmikért.Amúgy jó anya, néha nagyon aranyos meg minden, máskor meg ilyen.De én nem kívánok más anyukát, mert mégiscsak az én anyám és olyannak szeretem amilyen.Én igyekszem, hogy a gyerekeimmel majd más legyek.

16L

2011. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok szülő megfeledkezik magáról a gondjai miatt, és totál visszamegy szófogadatlan csúnyabeszédű stb gyerekben.

Nem azt érti ő amit mondd természetesen gondolom, vagy remélem , de azért még persze rosszul eshet.

Kérdezd meg, hogy szeretné e, ha te is így kezdenél e beszélni. Mire jó ez. Kérd meg, hogy mégis mondjon valami odavalóbbat, mert ez tényleg durva. Ezzel nem segít a szituáción, csak rontja a köztetek levő kapcsit. Mondd csak el neki.

Ja, és ne vedd át e rossz szokását !

2011. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Darcy01 ***** válasza:

És ezt csak egy pohár összetörésével érdemelted ki?? Én is nagyon sajnállak, egyáltalán nem érdemled meg:-(

Próbálj vele beszélni, bár ez már szerintem is klinikai eset...normális ember nem mond ilyet, főleg nem a saját lányának.

Nincs valaki felnőtt a környezetedben, akinek el tudnád mondani a problémádat és segíteni is tudna?

2011. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon.. :/
2011. ápr. 29. 15:44
 15/25 anonim ***** válasza:
Három tanácsot tudok neked adni remélem megfogadod. Az egyik az hogy tarts ki mert később biztos jobb lesz a másik az hogy fel a fejjel tudom hogy fáj amit anyukád művel de az hogy ő ilyen nem a te hibád. S a harmadik ami a legfontosabb soha ne legyél olyan mint ő. Ha ezeket megfogadod még lehetsz boldog. Anyád szánalmas már bocs de ez az igazság és te sokkal jobb vagy nála.
2011. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

anya is ilyen volt velem, szószerint

az anyákban igenis van féltékenység, irígység a saját lányuk felé is, csupán mert ő fiatal és szép

engem amikor lett egy élettársa szabályosan ki utált otthonról, a vége az lett, hogy ki is dobott!

tehát ez mindig így marad amíg vele élsz, amikor nem akkor ha néha találkoztok türtőztetni fogja magát, de végigmér majd egy párszor

2011. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
köszi (:
2011. máj. 1. 15:00
 18/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nem akartalak elkeseríteni, de az is lehet anyud klimaxol vagy ilyesmi, nem lehet tudni mi van a háttérben a női lélek nagyon érzékeny valami

2011. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én direkt összejöttem a pasijával hogy megbosszuljam
2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
mondd meg neki hogy rá ütöttél, vagy hogy az ő nyomdokaiba léptél.
2011. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!