Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a húgom nem aputól...

Úgy érzem, a húgom nem aputól van. Hogy derítsem ki az igazságot?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Még mielőtt azt írnátok, hogy túl élénk a fantáziám vagy sok filmet nézek, ezért fordult meg ez a hülyeség a fejemben, szeretném, ha elolvasnátok és átgondolnátok, amit írok a dologgal kapcsolatban.


Szóval van egy 6 éves húgom. Nagyon szeretem, mert okos kislány és ő is szeret engem szerencsére, jó a kapcsolatunk. 9 éves koromból vannak emlékeim, amikor a szüleim sokat veszekedtek és nem értettem, hogy miért, de anyu állandóan sírt. Apu sokat dolgozott, anyám meg volt hogy 1-2 napra eltűnt itthonról és elvitt az unokatesómékhoz addig. Ez többször így volt, aztán egyszer csak anyu bejelentette, hogy tesóm lesz, apu pedig nagyon örült neki, meg hát mindenki.

Megszületett a tesóm és valahogy helyreállt a szüleim kapcsolata, de vannak emlékeim, amikor anyu titkolózott és csomószor szomorú volt, mikor a húgom kicsi volt, meg volt, mikor csak úgy spontán rájött a sírás. 12 éves koromban volt egy olyan eset, hogy előbb értem haza a suliból és hallottam anyámat telefonálni valakivel arról hogy lépjenek túl, mindenki élje a saját életét. Ezt sem fogtam fel még akkor túl komolyan, de azért megmaradt az emlékeim közt. Ami miatt viszont úgymond elkezdtem "nyomozni" és erősen gondolkodni az egy pár hónappal ezelőtt történt dolog, amikor apu nem volt itthon, nagyanyám és anyu a konyhában voltak, én meg a nappaliba lementem valamiért. Valamin összevesztek, ekkor mama tisztán és érthetően azt dörmögte anyámnak, hogy "te is gondolkodtál volna inkább 6 éve és koptattad volna le azt a gyereket", anyám meg lehurrogta, hogy most azonnal fogja be a száját mert nem csak ők vannak a házban. Mivel nekem ez elég indok volt arra, hogy elkezdjek gondolkodni, anyutól megkérdeztem egyszer, hogy volt-e valamikor olyan, amikor más pasi is tetszett neki apun kívül. Nem nagyon akart őszintén válaszolni, belement ilyen általános dolgokba, aztán mondta, hogy még a húgom születése előtt tetszett egy Dávid nevű 24 éves férfinek, aki állítólag a nagybátyám ismerőse volt, de persze nem viszonozta. Nekem ez a beszélgetés totál nem tűnt őszintének és rákerestem anyám öccsének ismerősei közül minden Dávidra, hátha ráakadok valamire, találtam is egy pasast aki most 30 éves és valami nagyon furát éreztem a képei alapján. És eddig tartott a "nyomozás", itt elakadtam, de már ez is elég hogy azt higgyem, 6-7 éve volt valami amit eltitkolnak előlem mégpedig bármilyen abszurd is, de hogy lehet hogy a húgom mástól van. Ha apróbb jeleket nézek, akkor visszagondolva anyám a húgommal mindig másképp bánt, én szőke gyerek voltam, húgom barna, már most mások a vonásai, vagyis mindketten hasonlítunk anyura, de én tiszta apám vagyok, belőle meg szinte semmi nincs ami apura emlékeztet..

Nem tudom ezt elfelejteni és régóta mindig ezen kattog az agyam de mivel erre nyilván nem fogok rákérdezni anyunál, nem tudom hogyan tovább. Lehet hogy semmi alapja nincs, de nem vagyok már kisgyerek és eléggé össze szoktak állni a dolgok amiket megélek.. Ti mit tennétek a helyemben, akarnátok tudni az igazságot, egyáltalán a leírtak alapján lehet valami okom gyanakodni vagy semmi nem utalhat rá??


2013. jan. 12. 22:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
57%

Szóval az édesanyád számodra nem a mintaanya. Az édesapád viszont a lehető legjobb . Így, ha netán át van verve az apu, hát hajrá, menjen az az anya világgá, hiszen az édesapád tuti kidobná őt.

Nekem olyan érzésem van, remek alkalom volna számodra , ha kiderülne az igazság, megszabadulni az anyától és akkor maradnátok csak ti ,ketten egymásnak.

Mit lamentálsz? Ugorj neki! Család összehíva és nekik szegezni a kérdést...

2013. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is nyíltan rá kéne kérdezni, mert a leírás alapján anyukád csúnyán átver mindenkit..
2013. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!