Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deritsem ki az igazságot?

Hogyan deritsem ki az igazságot?

Figyelt kérdés

a párommal 4 és fél éve vagyunk eggyütt,az utobbi idöben nagyon undok lett velem,mindenben hibát keresi,(söt mostanában kissé agressziv is,simán megüt,na jo nem agyonver,de nem is játékból,hanem mikor veszekszünk.)azt gondoltam azért van mert most nem dolgozom,mert általában ez a szokott lenni a za lapja veszekedésünknek.viszont ma hallottam valmit egy ismeröstöl,ami megdöbbentett.

bezsélgettünk róla(párom viselkedéséröl,hogy mennyire megváltozott,és annyira felhergelet magát az illetö,hoyg elszolta magát,hogy ö ugy hallotta 2 eymástól független embertöl,hogy a párom megcsalt engem,és azért kellett eljönnie munkahelyéröl(tény ,hogy hirtelen mondott fel)szo szerint a zt mondta ,hogy ha nem rossz helyen dug félre akkor nem kellett volna onnan eljönnie.,na felment a pumpa.hazajöttem ,és amig aludt belenéztEm a telojába amit elötte soha,mert biztam benne,és találtam benne egy idegen nöi nevet,(vagyis becézést ,de következtettem ,hogy nöi név)soha nem hallottam rola,nem emlitette soha ezt a nevet.aztán felhivtam számot amit kimásoltam a telokönyvéböl,mert se hiváslistában sem sms nem volt töle.szóval felhivatm rejett s zámmal,és nem tévedtem ,egy nö vette fel,de én letettem.nem tudtam volna mit mondani neki.

nemtudom elhinni hogy megtette.amugy az idejével,eltud számolni,nagyjából,bár mivel megbiztam benne ,soha nem figyeltem az órát,ha elment valahová.

ja és ennek a 2 embernek akitöl az én ismerösöm halotta állitolag maga a párom mondta el,hogy kivel volt.

ami alátámasztja a dolgot az az,hoyg 3 honapig nem volt köztünk szex,bárhoyg akartam is(utánan egy szer,de a z is olyan legyen a gyereknek neve cimü müsor volt nála),ha bement a városba nem hivott magával mint régen.

na és eza titokzatos nö a telojában.

mit kéne tennem? ö tagadja mert rákérdeztem,már akkor is mikor még ezt nem tudtam,csak nemközeledett felém.

megörjit a a dolog,hogy a tüzbe tettem volna a kezem érte,és megcsalt.(valoszinüleg.)

hogy járjak utánan megcsalt-e?

vagy mit tegyek?egyszerüen nemtudom elhinni róla,de ha 2 ember állitja a kkor van valami alapja ,meg a megváltozott viselkedése stb.

én 26/L vgyok ö 30 éves.

csak normális válaszokat várok.


2009. aug. 11. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten ne kérdezz rá többször, mert úgy is letagadja, vagy visszavág. Inkább csendben figyeld és gyűjtögetsd a jeleket!
2009. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod kideríteni?Akkor ott hagyod?Vagy lesz még egy okod,amiért veszekedhettek?Ha ő tagadja,akkor cagy hiszel neki vagy nem.De én nem maradnék olyan pasival,akiagresszív és símán megüt.Ez sem jobb,mintha megcsal,sőt talán rosszabb is.
2009. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás egy dolog. Az agresszió egy másik. Hagyd el! A családon belüli erőszak mindig egy pofonnal, vagy kissebb ütésekkel kezdődik. Ez a hapsi már nem szeret téged. Lépj le és ne nézz vissza. Az agresszív emberek mindig úgy állítják be, hogy a megvert a hibás. Dühös voltam, mert nem dolgozol, mert féltékenykedsz stb. Addig lépj amég nincs gyerek. Menekülj!!!!
2009. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy, hogy megcsalt-e, ha már volt rá alkalom, hogy megütött el kell hagyni. Ennél mindenki jobbat érdemel és még egy ártatlan pofont sem szabad tűrni, mert azzal te is megalázod magad!
2009. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy értelmes megoldás létezik. Hagyd ott.
2009. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

lépj onnan sürgősen! igaza van annak, aki írta, hogy gyerekkel még rosszabb, gondolj bele, milyen kiszolgáltatott lennél akkor!!!

sztem szó nélkül hagyd ott, hagy egye a fene, aztán ha elkezd nyomulni, közöld vele, hogy tudsz a megcsalásról és hogy szánalmas nőt megütni (de mostantól ütögesse a másik hölgyet, ha az engedi).

nem bánj vele kesztyűs kézzel, eléggé megalázott így is. és ne nyomozz, hanem menj. úgyis kiderül minden, nyomozni meg tök megalázó.

szurkolok neked!

2009. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat.a gáz ,hogy minden pénzem ebben aházban mert vele képzeltem el a z életem,a hátz az ö nevén an ,mivel mikor vetet az ö anyja doott neki több millot ,az én szüleim meg nemtudtak annyit a dni,igy ök nem adtak és a ház a z ö nevére került.

meg van több kutyám ,öket hová vigyem? ez a legnagyobb gondom.

2009. aug. 11. 22:17
 8/22 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért csak még tombol a z ideg bennem
2009. aug. 11. 22:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jó nagy butaságot csináltál, hogy nem került legalább egy tört része a nevedre. Fordulj ügyvédhez (számlákat szedd össze, azok hasznosak lehetnek), kutyákat vidd barátokhoz/rokonokhoz és hagyd el.
2009. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

tudom,hyg hülyeséget csináltam, a házzal kapcsolatban ,de hajthatalan volt...

a számlák megvanak,de azok si az ö nevén vannak.

viszont az itteni önkormányzatnál,be vagyok ide jelentve pár éve.azt hallottam ez számit valamit ilyenkor.a lakcimkártyám ide szol.

2009. aug. 11. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!