Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki az igazat?...

Hogy derítsem ki az igazat? Elment vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval most a párom otthon van egy pár napja,haza ment szabira.amúgy külföldön élünk.nos mióta otthon van egyszer nem emlitette,hogy találkozott valamelyik haverjával vagy valami aztán két nap múlva meg már jön vissza.és nem tudom ma este elkapott ez az érzés amikor irkáltunk egymásnak skype-on,hogy ő elmegy valahova bulizni.ezzel nem is lenne baj,csak hogy nem őszinte.de nem tudom biztosra,hogy elmegy e.mert egyből irta ő,hogy majd reggel beszélünk olyan 11-12óra körül,ami nálam 10-11 óra.most kiszeretném deríteni,hogy most el volt valahol vagy sem?mert ha nem őszinte így hogy alapozzak rá és a kapcsolatunkra??

lassan másfél éve vagyunk együtt.ő 26férfi,én 20lány


2011. aug. 11. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ennyi bizalmat azért megszavazhatnál neki, ez gyerekes
2011. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, eleve hogy akarsz alapozni rá, ha te nem bízol benne. Adott már okot rá, hogy ne bízz benne?
2011. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy hozzon neked túró rudit/kakaós csigát és valami magyar újságot (nők lapja, kiskegyed, stb.)
2011. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát már volt pár eset erre.hogy eltitkolt dolgokat.meg a kapcsolatunk elején,bár mondjuk már egy éve történt,elég keményen lebukott.mert már együtt éltünk aztán más lánynak irogatott neten levelet,hogy igy szeretlek szerelmem meg úgy...nos azóta nem teljes 100% a bizalmam felé.tudom,h túl kéne lépnem már rajta,de bárhogy akarom nem tudok...sajnos.
2011. aug. 11. 00:27
 5/19 A kérdező kommentje:
utolsó.nem teljesen értelek...
2011. aug. 11. 00:28
 6/19 anonim ***** válasza:

hát ezek után teljesen megértem h nem tudsz teljesen bízni benne....én nem is tudtam volna együtt maradni vele...

a túró rudis témát én sem értem...szerintem a válaszadó félreértett valamit: az biztos hogy hazajött Mo-ra, az a kérdés hogy éjjel elmegy-e vmerre.

2011. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tudna valaki segiteni,hogy mégis hogy húzzam belőle ki,h volt buliba vagy sem??
2011. aug. 11. 00:33
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsó.hát igen elég nehéz megbízni benne,de viszont nagyon szeretem és mielőtt nem volt ez a dolog,akkor minden bizalmam az övé volt.de lassan már felemészt ez az örökös bizonytalanság:(:(
2011. aug. 11. 00:33
 9/19 anonim ***** válasza:
0:26 vagyok, bocsi, teljesen félreértelmeztem. Azt hittem abban nem vagy biztos, hogy Mo.-n van-e, és nem esetleg csak v.melyik ismerősével bulizgat pár napig abban az országban, ahol éltek.
2011. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem gond:)
2011. aug. 11. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!