Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki az igazat?...

Hogy derítsem ki az igazat? Elment vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval most a párom otthon van egy pár napja,haza ment szabira.amúgy külföldön élünk.nos mióta otthon van egyszer nem emlitette,hogy találkozott valamelyik haverjával vagy valami aztán két nap múlva meg már jön vissza.és nem tudom ma este elkapott ez az érzés amikor irkáltunk egymásnak skype-on,hogy ő elmegy valahova bulizni.ezzel nem is lenne baj,csak hogy nem őszinte.de nem tudom biztosra,hogy elmegy e.mert egyből irta ő,hogy majd reggel beszélünk olyan 11-12óra körül,ami nálam 10-11 óra.most kiszeretném deríteni,hogy most el volt valahol vagy sem?mert ha nem őszinte így hogy alapozzak rá és a kapcsolatunkra??

lassan másfél éve vagyunk együtt.ő 26férfi,én 20lány


2011. aug. 11. 00:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát max annyit tudsz hogy felhívod letiltott számmal, és akkor hallod hogy a csendes szobájában álmából keltetted fel, vagy zajos helyen vhol iszogat...Viszont ez lehet gyanús lenne neki:) Úgyhogy elváltoztatott hangon belemondhatod hogy "szia légyszi add az XY-t...ja nincs, akkor téves"....de vki lehet azt mondaná ez már beteges:D én sem csinálnám meg, csak leírom hogy ennyi jutott eszembe lehetőségként:)
2011. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Drága,mi lenne,ha vele beszélnél,és nem velünk.

Ha nem bízol benne,mit ér az egész?

Ha hazudik,akkor pedig hagyd a fracba.

Többet érdemelsz hazug pasinál!!

29/L

2011. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt értem h "elkapott egy érzés" de nem mérföldekkel egyszerűbb lenne rákérdezni? ott skypeon vagy akárhol. ha meg letagadja vagy hazudik akkor nem éri meg a fáradtságot ez a pasi =S mert akkor valszeg csajozós buliba készült, mi másért tagadná le? máskülönben simán el kellene h mondja ha bulit tervez. ha meg nem őszinte a kapcsolat az már messze rossz.

de azt megkérdezhetem h miért jött nálad ez az érzés? úgy érezted siet készülődni? nem lehet h csak játék tévé haverok vagy akármi más foglalta le? de ez akkor is fura h nem mond semmit arról h mi történik vele, ha velem csinálná ezt vki úgy érezném nagyon elhanyagol

2011. aug. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. Nem értemi, mi baj lenne, ha elmegy valahová a haverokkal, ha már régen nem volt velük.

2. At öszinteség NEM AZT jelenti, hogy minden lépéséröl beszámol neked - EZT totális kontrollnak hivják, és ezzel csak megölni lehet egy kapcsolatot.

3. Ha enyire nem tudod kicsit szabadabbra engedni, akkor számolhatsz azzal, hogy rövidesen elhagy.

2011. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek. Ugyanilyen hazug volt a pasim, vagyis szinte tuti hogy hazugabb a tiednél. Eleinte csak "korán lefeküdt" ezáltal elmaradtak a talik, de ismerősök által vagy bulifotókon meg lebukott. Ez azért fájt nagyon, mert én vakon bíztam benne, teljesen nyugodtan feküdtem le este, mert ugyebár korán kel, ő is alszik már. Aztán igényelte, hogy a haverokkal elmenjen bulizni, vagy épp valamelyik szingli haver lelkét kellett ápolni egy partyval. Kicsit bennem volt az alap idegesség, de még itt is teljesen megbíztam benne, mert "csak engem szeret, nem kell neki más és nem fog megcsalni". Amikor nem kifejezetten pasibulik voltak, többször felajánlotta, hogy elvisz magával, de a buli előtt valami mindig közbejött. Vagy nem mentek ők sem (persze a bulifotókon ott voltak valami rejtélyes oknál fogva) vagy nem fértem be a kocsiba stb. Végül egy házibuliba voltunk hivatalosak, ahova csak ő ment el, mert engem nem vitt és ott meg becsajozott. Megismert egy nőt, akibe beleszeretett és utána én lapátra kerültem, a csajért volt oda (a sors iróniája, hogy végül mégsem jött össze a kapcsolat, csak barátság).

Remélem nem bánod, hogy leírtam a történetemet és ez nem azt jelenti, hogy nálatok is ez fog történni. De őszintén megértelek és ez biztos nem ok nélküli bizalmatlanság, mert eleinte tuti te is megbíztál a párodban, akárcsak én. Viszont ha egyszer becsap, az aki a legközelebb áll hozzánk, nos onnantól megingott a bizalom. Amit tanácsolhatok, hogy kérdezz rá nála, hogy őszintén mondja meg, tényleg bulizni volt? Mert te ilyesmit tudsz... Ha hazudni akar, úgyis hiteles lesz és mindent képes lesz kidumálni, ha meg úgy érzi, sarokba szorítottad a kérdéssel, akkor válaszolni fog. De ha 1x letagadja, hagyd... utána sem lesz jobb a helyzet és még ő fog megsértődni, hogy hol a bizalom és miért nem hiszel neki..

Én ilyenkor még annyit tennék, hogy ha konkrétan tudom, hova szokott járni vagy mondjuk 2-3 hely esélyes és mondjuk van bulifotózás (tehát nem egy kocsma) akkor végignézném a fotókat. Nem feltétlen kell pózolnia, sokszor egy tömegképp vagy másokról szóló kép beszédesebb. Könnyen ott lehet a háttérben megszorulva. Ha ez sem a legjobb, akkor mondjuk megkörnyékeznék egy ottani barátját, haverját vagy ismerősét. Bár túl jó baráttal sem érdemes kezdeni, mert az tuti, hogy kiállnak egymás mellett és ha kell falaznak is. Esetleg ha a szüleinél van ilyenkor, őket kérdezném meg diszkréten, hogy elment-e otthonról a fiuk. Vagy: ezeket az ötleteket, végső esetben vetném be, de a telefonját majd átnézném, vagy a levelezését. Igazából ezek tényleg nem szép dolgok, és ha alaptalan a feltételezés, akkor utána kellemetlenül érezheted magad. De ha úgysem nyugszol, inkább tedd meg és bizonyosodj meg róla, működőképes-e ez a kapcsolat. Minden jót! Majd írj, mire jutottál.

2011. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

sziasztok.nos igen elég sietős volt a dolga,meg mondta jó sokáig aludjak majd olyan 11-12 körül beszélünk.mikor már ők is rég fenn vannak meg én is.aztán meg nem mesél semmit a haverjairól,h találkozott e velük stb.és innen gondoltam,h nem mesél semmit de viszont már majdnem,h délbe akar velem beszélni.gondolom addig jól kialussza magát.

szóval hát nem tudom,mit higyek.most keresgéltem ilyen partifotókat de még szerintem nem rakták fel a tegnapit.na mindegy,mert nem sokára beszélek vele skype-on aztán rá fogok kérdezni.mert ha kiderül,h hazudik akkor engem onnantól kezdve nem érdekel.mert akkor minek tagadja,ha nincs titkolni valója?igen az anyukájával van most otthon,de szerintem ő is a fia mellett állna,és nem mondaná el nekem,hogy valóban otthon aludt e a kedves fia.de azért köszi az ötleteket.

2011. aug. 11. 10:32
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt a pasit. Oké, ő tehet róla, hogy megrendült benne a bizalmad, de ha bevállaltad, hogy ennek ellenére együtt maradsz vele és adsz neki egy második esélyt, akkor meg kéne bíznod benne úgy, mint azelőtt. Nagyon sok kapcsolat ment már tönkre úgy, hogy az egyik fél megunta a másik féltékenykedését.
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj kedvesen úgy rákérdezni h észre se vegye h gyanakszol. csak ilyen mellékes kérdéseket az estéről. amúgy mi volt?
2011. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*mármint mi történt azóta, azóta veletek, kiakadt vagy kiderítetted? én saját tapasztalat alapján azt mondom h ha egy pasi hideggé válik akkor nem stimmel vmi. vagy gondja van velem vagy megcsalni készül stb..
2011. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!