Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deritsem ki az igazságot?

Hogyan deritsem ki az igazságot?

Figyelt kérdés

a párommal 4 és fél éve vagyunk eggyütt,az utobbi idöben nagyon undok lett velem,mindenben hibát keresi,(söt mostanában kissé agressziv is,simán megüt,na jo nem agyonver,de nem is játékból,hanem mikor veszekszünk.)azt gondoltam azért van mert most nem dolgozom,mert általában ez a szokott lenni a za lapja veszekedésünknek.viszont ma hallottam valmit egy ismeröstöl,ami megdöbbentett.

bezsélgettünk róla(párom viselkedéséröl,hogy mennyire megváltozott,és annyira felhergelet magát az illetö,hoyg elszolta magát,hogy ö ugy hallotta 2 eymástól független embertöl,hogy a párom megcsalt engem,és azért kellett eljönnie munkahelyéröl(tény ,hogy hirtelen mondott fel)szo szerint a zt mondta ,hogy ha nem rossz helyen dug félre akkor nem kellett volna onnan eljönnie.,na felment a pumpa.hazajöttem ,és amig aludt belenéztEm a telojába amit elötte soha,mert biztam benne,és találtam benne egy idegen nöi nevet,(vagyis becézést ,de következtettem ,hogy nöi név)soha nem hallottam rola,nem emlitette soha ezt a nevet.aztán felhivtam számot amit kimásoltam a telokönyvéböl,mert se hiváslistában sem sms nem volt töle.szóval felhivatm rejett s zámmal,és nem tévedtem ,egy nö vette fel,de én letettem.nem tudtam volna mit mondani neki.

nemtudom elhinni hogy megtette.amugy az idejével,eltud számolni,nagyjából,bár mivel megbiztam benne ,soha nem figyeltem az órát,ha elment valahová.

ja és ennek a 2 embernek akitöl az én ismerösöm halotta állitolag maga a párom mondta el,hogy kivel volt.

ami alátámasztja a dolgot az az,hoyg 3 honapig nem volt köztünk szex,bárhoyg akartam is(utánan egy szer,de a z is olyan legyen a gyereknek neve cimü müsor volt nála),ha bement a városba nem hivott magával mint régen.

na és eza titokzatos nö a telojában.

mit kéne tennem? ö tagadja mert rákérdeztem,már akkor is mikor még ezt nem tudtam,csak nemközeledett felém.

megörjit a a dolog,hogy a tüzbe tettem volna a kezem érte,és megcsalt.(valoszinüleg.)

hogy járjak utánan megcsalt-e?

vagy mit tegyek?egyszerüen nemtudom elhinni róla,de ha 2 ember állitja a kkor van valami alapja ,meg a megváltozott viselkedése stb.

én 26/L vgyok ö 30 éves.

csak normális válaszokat várok.


2009. aug. 11. 21:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
jaa és ügyvédhez sajnos most anyagi okok miatt nem tudok fordulni,mert mint mondtam nem dolgozom sajnos.ezt el kell napolnom
2009. aug. 11. 22:28
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem higgadtan próbálj vele beszélni, mint felnőttel, hogy ok, nem harapod le a fejét, de ezt beszéljétek meg. És azt is, hogy mi a baja veled, hogy mi legyen a munka helyzettel előbb utóbb, komolyan. Ha nem megy, kezdd el megtervezni, hogy fogsz lelépni mellőle szerintem. Találd ki, mennyi pénzre lesz szükséged, hogy fogsz megélni, mi lesz a kutyákkal, és addig bird ki, mig ez össze nem jön. És utána spuri.
2009. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Minden bíróságon van ingyenes jogsegély nap. Talán megpróbálkozhatnál ott tanácsot kérni.
2009. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Srapnel ***** válasza:
34%

Mi lesz a kutyákkal? Otthagyod őket és kész. Nehogy már pár állat miatt tedd tönkre az életed. Hihetetlen, hogy emberek néha hogyan rangsorolnak.


Keress munkát, mielőbb! A házat nehezen kapod majd meg. Mekkora arányban szálltál bele a vételárba?

2009. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

ez mekkora bunkóság az ellőttem szólótól! ne hagyd ott a kutyusokat! bár látszik, hogy nem is tennéd, mert van benned felelősség.

ami a lényeg: ahogy már írták, keress ingyenes jogsegélyt, ott tudnak neked valami okosat mondani. sztem mindenképpen kellene munkát is keresned (bár nagyon nehéz, tudom), mert akkor nem lennél kiszolgáltatva. a pároddal próbálj meg nyugodt hangon megbeszélni mindent, de sztem készülj arra, hogy menned kell (ha összeszámolod, mennyiből élnél meg, jobban tudsz kalkulálni) legalább albérletbe onnan.

még valami: a jogsegélyen kérj tanácsot, kaphatsz-e valamilyen segélyt vagy támogatást vagy ingyenes tanfolyamot, vagy legalább mondják el, hol tudsz ilyen ügyben intézkedni. kis pénz is pénz, a tanfolyam meg segít a munkavállalásban.

sok sikert, szurkolok neked, de a legjobb, ha mielőbb igyekszel saját lábra állni, terrorban nem lehet élni.

ha tudok még segíteni, írj nyugodtan privátot.

2009. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Srapnel ***** válasza:
51%

Milyen bunkóság? Tudod hány aranyos egér, meg fehér nyúl kap rákot meg lesz beteg azért, hogy a kozmetikumokat, amit használtok, kipróbálják. A gyógyszerről nem is beszélve. De amúgy is.


Ha a kérdező a kutyákkal való p*csölés miatti késlekedés és nehézségek miatt lesz agyonverve, akkor meg is érdemli. Gondolkodj, ember, a kutya csak egy állat, az ember meg ember. Rangsor! Hello! Prioritás!

2009. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
És ha már prioritás, akkor az első az, hogy senkitől nem viselem el, hogy megüssön! A kutyák ebben az esetben nem fontosak! Kicsit sem! A megcsalás sem! Válni, ez az első! Ügyvéd keresése, ez is fontos! De én úgy érzem, te kevés vagy, hogy ezt végig csináld...
2009. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy hagyja ott a kutyákat, annak még nem volt soha kutyája. VAgy éppen nem szerette azt.


KÉrdezőnek: kérj tanácsot az interneten valami web-ügyvédtől.

2009. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Srapnel ***** válasza:
65%
Ez nem annak a kérdése, hogy volt-e kutyám, vagy sem, hanem hogy helyre kellene tenni a rangsort. Egy ember boldogsága fontosabb egy állaténál. Az a jó, bennetek, irracionális kutyabarátokkal, hogy a nagy okoskodás ellenére, ti is saját kezűleg nyúznátok meg a "kutyust", ha épp a gyereketek arcát tépné épp lefelé. Állatnak a kertben, udvarban a helye és minden ember alatt a rangsorban, bármilyen döntésnél. Ennyit mondok csak. Meg azt, hogy ha a kérdezőnek az a legnagyobb baja, hogy hová rakja a kutyáit és emiatt nem lép, akkor ott valami nincs rendben a fejben. Az állat akkor is állat, ha kutya, ha majom, ha ló, ha tyúk. Tökmindegy.
2009. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia !

Azt hiszem total egy cipoben jarunk ! Az en paromnal (29 eves )is feltetelezheto a megcsalas , masfel eve vagyunk egyutt (egyutt is elunk) ket honapja teljesen megvaltozott . Penteken derult , ki , hogy van valakije , amit o szinten tagad ! Es en is megneztem a telefonjat , mert untam az allando titkos hivasokat es ejszakai sms-et. Amire az volt a valasz , hogy a szuleitol jonnek , na persze ! Most ott tartok , hogy ma indulok haza egy szal boronddel es nem tudom mi lesz az itteni dolgaimmal , mert kulfoldon elek , eltem vele . O valtig tagad , de nekem is megvan a masik no szama , mivel mar annyira elvetemult , vagy nem tud rolam , ami meg gusztustalanabb , hogy az itthoni szamon is hivogatta .Meg nem csinaltam vele semmit , nem lattam ertelmet , hogy felhivjam . En sem tudom mit mondanek neki , hisz akkor meg jobban eldurvulna a helyzet .

Ha gondolod irj privatot , ha mast nem , meghallgatjuk egymast , hatha a masik jobban ralat a problemainkra , mivel ha benne vagy nem mindig latsz tisztan !

Egy 27/L !

2009. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!