Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deritsem ki az igazságot?

Hogyan deritsem ki az igazságot?

Figyelt kérdés

a párommal 4 és fél éve vagyunk eggyütt,az utobbi idöben nagyon undok lett velem,mindenben hibát keresi,(söt mostanában kissé agressziv is,simán megüt,na jo nem agyonver,de nem is játékból,hanem mikor veszekszünk.)azt gondoltam azért van mert most nem dolgozom,mert általában ez a szokott lenni a za lapja veszekedésünknek.viszont ma hallottam valmit egy ismeröstöl,ami megdöbbentett.

bezsélgettünk róla(párom viselkedéséröl,hogy mennyire megváltozott,és annyira felhergelet magát az illetö,hoyg elszolta magát,hogy ö ugy hallotta 2 eymástól független embertöl,hogy a párom megcsalt engem,és azért kellett eljönnie munkahelyéröl(tény ,hogy hirtelen mondott fel)szo szerint a zt mondta ,hogy ha nem rossz helyen dug félre akkor nem kellett volna onnan eljönnie.,na felment a pumpa.hazajöttem ,és amig aludt belenéztEm a telojába amit elötte soha,mert biztam benne,és találtam benne egy idegen nöi nevet,(vagyis becézést ,de következtettem ,hogy nöi név)soha nem hallottam rola,nem emlitette soha ezt a nevet.aztán felhivtam számot amit kimásoltam a telokönyvéböl,mert se hiváslistában sem sms nem volt töle.szóval felhivatm rejett s zámmal,és nem tévedtem ,egy nö vette fel,de én letettem.nem tudtam volna mit mondani neki.

nemtudom elhinni hogy megtette.amugy az idejével,eltud számolni,nagyjából,bár mivel megbiztam benne ,soha nem figyeltem az órát,ha elment valahová.

ja és ennek a 2 embernek akitöl az én ismerösöm halotta állitolag maga a párom mondta el,hogy kivel volt.

ami alátámasztja a dolgot az az,hoyg 3 honapig nem volt köztünk szex,bárhoyg akartam is(utánan egy szer,de a z is olyan legyen a gyereknek neve cimü müsor volt nála),ha bement a városba nem hivott magával mint régen.

na és eza titokzatos nö a telojában.

mit kéne tennem? ö tagadja mert rákérdeztem,már akkor is mikor még ezt nem tudtam,csak nemközeledett felém.

megörjit a a dolog,hogy a tüzbe tettem volna a kezem érte,és megcsalt.(valoszinüleg.)

hogy járjak utánan megcsalt-e?

vagy mit tegyek?egyszerüen nemtudom elhinni róla,de ha 2 ember állitja a kkor van valami alapja ,meg a megváltozott viselkedése stb.

én 26/L vgyok ö 30 éves.

csak normális válaszokat várok.


2009. aug. 11. 21:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki öszinte válaszát.

látom vannak akik,elitélnek ,mert nem önmagamamt nézem csak hanem az állataimat is.nos elfogadom ezta választ is,de nekem ök fontosak,mert bennük még nem csalódtam,nekem a gyerekkorom sem volt fényes,(szeretethiány miatt vannak a kutyák,szerintem .)otthonról is menekültem,és sajnos ,itt sem jo,holott én mindig mindekinek csak adtam ami a szívemböl kifért,akár a családomról ,akár a párkapcsolataimról van is szó,és cserébe mit kaptam csak seggberugást mindenkitöl.a kutyáim azoka lénynek ,akik mindig mellettem állanak,és nem csalodok bennük,és nem utolsósorban szeretem öket.az elsö ütés óta , ugy véd a falkavezér kutya(pedig nem volt rá tanitva)hoyg az valami félelmetes.

nem hagyom,öket az biztos.gondolom vannak azért oylankok is akik eggyüttéreznek velem ez ügyben.egyébként uyg néz ki ,hyg kimegy külföldre dolgozni,én meg maradok,igy addig szedek összze pénzt, aztán lelépek,amint tudok hová.

nem egyszerü.

2009. aug. 13. 21:13
 22/22 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem bizzol emg a párodba akkor az nem kacsolat


a kapcsolat fö alapja a bizalom vágod csak ennyi

2013. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!