Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezzel most mindent...

Lehet, hogy ezzel most mindent elintéztem, biztos vagyok benne, hogy már nem kaphatom vissza a családomat?!

Figyelt kérdés

Még ősszel összevesztem a feleségemmel mert történt valami amiről nem tudtam beszélni vele, és mással sem. A dolog miatt rosszkedvű voltam és kicsit agresszív, nem tudtam megbecsülni a feleségemet és a 2 kisgyerekemet, így szépen elköltözött a barátnőjéhez és azt mondta, hogy gondolkozik a váláson, tőlem függ, hogy hogyan fogok viselkedni. Végülis normális voltam végig. Egyedül töltöttem itthon a karácsonyt, túlzásba vittem az italozást és hát részegen mindig olyat csinálok amit később megbánok, most sem történt máshogy. Elmentem hozzá mert beszélni akartam vele, látni akartam a gyerekeket. Arra már nem emlékszem, hogy miket mondtam de sírva ordított velem és elküldött, bementem a legközelebbi kocsmába és a pénzem felét elittam, a másik felét elszedték és kisebb bunyóba keveredtem amit persze egyből megtudott mert a barátnője szolgált ki. Ma reggel felhívott, hogy köztünk vége mindennek, csak vasárnapi apuka leszek TALÁN. Ennél szarabbul még nem voltam, egész nap azon gondolkodtam, hogy hogyan tehetném jóvá mert szeretném visszakapni őket. Annyira jó volt a kapcsolatunk most meg itt van ez. Mit tegyek?

31/F



2012. dec. 26. 22:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Engem ha bottal vernének se mennék vissza hozzád! Még ilyet! Iszol, kötekedsz, bunkó vagy, agresszív, verekedsz, elvered a pénzed.. szerintem te csak hitted, hogy olyan jó volt a kapcsolatotok, szegény asszony meg csak nyelt hosszasan, mire eljutott odáig, hogy ő ezt már nem bírja.
2012. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Nézd utolsó, én meg olyanokat nem akarnék "visszaszerezni", akik nagyon különös ok nélkül egyedül hagynak az ünnepekre, egyszerűen levonnám a tanulságot, hogy nekem eszerint NINCS családom, és kész. További hozzáállás a VOLT családomhoz eszerint...
2012. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Minden további ok nélkül?


Jaa, hogy "kicsit" agresszív volt, meg részegen mindig olyat csinál, amit megbán... Egy nő sem jó kedvéből pakol fel a gyerekekkel, ez az állat meg látszik, még úgy sem tudott viselkedni, hogy tudta azon múlik visszakapja-e őket. Gondolom milyen lehetett míg biztonságban érezte magát.

2012. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Nézd Kedves utolsó válaszoló, erre csak azt tudom válaszolni, hogy nem tudom, láttad-e minap a Johnny Cash életéről szóló "A nyughatatlan" c. filmet? Na bannan is van egy ilyen jelenet, amikor a férje életmódját helytelenítő felesége fogja a gyerekeket, felpakolja őket, és lelép... erre a párom, aki persze 15 év után nagyon jól tudja, hogy mi a véleményem a nők efféle viselkedéséről, és látta, hogy reagálok, szólt nekem, hogy "most min bosszankodsz?"

Erre mondtam neki, hogy nem bosszankodom, hanem röhögök... ugyanis ismerve az énekes életét, tudtam, hogy a lányai a válás után majd hozzá fognak kerülni, a gyerekekkel bezsaroló anyuka drága meg arcra esik...

Tudod, a nőknek egyet kellene végre megtanulni, hogy a gyerek az egy önálló emberi élet, és nem a másik zsarolásának, befolyásolásának eszköze... valamint hogy semmivel, egy hangya***nyival sincs több joguk a gyerek feletti intézkedéshez, mint a gyerek apjának. A szülők közötti konfliktus, annak megoldása a két szülő dolga, ennyi, gyereket nem rángatunk.

2012. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ja, persze, mert majd otthon ülök egy piás agresszív idiótával, hogy a gyakorikérdéseken valami okos nehogy azt mondja, hogy milyen hülye vagyok, hogy a gyerekkel zsarolom.


Igaz, minden más kérdésben az a nő a hülye, aki nem lép ki az ilyen kapcsolatból.


Én a Nyughatatlan című film helyett javasolnám neked, hogy beszélgess el olyan "gyerekekkel", akik már felnőttek, és az anyuk nem pakolta fel őket az agresszív, pénz elivós, balhés apjuk mellől.


Nekünk is van ilyen a családban, mindig mindent megbán, mindig ő az ártatlan bárány, csak aztán berúg, kicsit agresszív, aztán agyba-főbe veri a nőjét, elveri az összes fizetését, és akkor még ő sajnálja magát, hogy milyen kegyetlen vele az élet, meg milyen már, hogy a nője elhagyja. Meg miért nem engedi be a család, mikor matt részegen ordít a lépcsőház előtt, meg rugdossa az ajtót, meg a nagykéssel karistolja hogy eresszék be, mi az, hogy az asszony odament a gyerekkel és őt nem engedik be? És ezt ő is előtudja ám úgy adni, hogy jaj csak néha egy kicsit tütükézik és akkor bunkóbb lesz ő nem érti hogy mi vele a baj, hehe, hát csak jöjjenek vissza és minden más lesz.

2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Előző, nem tudom, olvastad a kérdést? Szó sincs benne semmiféle elvonóra nem hajlandó balhés krónikus alkoholistáról... ahol mondjuk szóba jönne, amiről írsz...

Emberünket egyedül hagyták az ünnepekre, erre nem felkötötte magát, hanem jól berúgott... ettől még senki sem alkoholista... és pláne, még ez is azután történt, hogy a nő lelépett a gyerekekkel... mert képtelen volt elviselni, hogy a párja életében is vannak gondok, rossz periódusok, amikor ideges, ingerült, türelmetlen otthon.

2012. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

24,

Van igazság is abban, amit írsz, de az Amerikában van.

A magyar jogrendszer az utolsó utáni helyzetig az anyának kedvez, egyelőre. Ez van, amikor szerencsés, van, amikor sajnálatos.

Kérdezőnek még mindig azt üzenem, rángassa ki magát a gödörből.

2012. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, kedves előző, azért Magyarországon sem olyan vészes a helyzet, mint sokan lefestik, ha egy férfi ha egy férfi nem döl be a csáb igéknek sem az "úgy sincs értelme" pesszimizmusnak, és elviszi másodfokra az ügyét, ott azárt már 30%-ban a férfi győz a nagy statisztika szerint, lévén ott már nem egy bíró dönt.

És nyilván, szerencsétlen kérdezőnek nincs más esélye, mint kirángatni saját magát a gödörből, hisz egyedül maradt. De még véletlenül se azért tegye, aki egyedül hagyta, azt tekintse annak, ami - az ellenségének.

2012. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
66%
Ne itt vitatkozzatok, ezt priviben is el lehet intézni!
2012. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!