Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezzel most mindent...

Lehet, hogy ezzel most mindent elintéztem, biztos vagyok benne, hogy már nem kaphatom vissza a családomat?!

Figyelt kérdés

Még ősszel összevesztem a feleségemmel mert történt valami amiről nem tudtam beszélni vele, és mással sem. A dolog miatt rosszkedvű voltam és kicsit agresszív, nem tudtam megbecsülni a feleségemet és a 2 kisgyerekemet, így szépen elköltözött a barátnőjéhez és azt mondta, hogy gondolkozik a váláson, tőlem függ, hogy hogyan fogok viselkedni. Végülis normális voltam végig. Egyedül töltöttem itthon a karácsonyt, túlzásba vittem az italozást és hát részegen mindig olyat csinálok amit később megbánok, most sem történt máshogy. Elmentem hozzá mert beszélni akartam vele, látni akartam a gyerekeket. Arra már nem emlékszem, hogy miket mondtam de sírva ordított velem és elküldött, bementem a legközelebbi kocsmába és a pénzem felét elittam, a másik felét elszedték és kisebb bunyóba keveredtem amit persze egyből megtudott mert a barátnője szolgált ki. Ma reggel felhívott, hogy köztünk vége mindennek, csak vasárnapi apuka leszek TALÁN. Ennél szarabbul még nem voltam, egész nap azon gondolkodtam, hogy hogyan tehetném jóvá mert szeretném visszakapni őket. Annyira jó volt a kapcsolatunk most meg itt van ez. Mit tegyek?

31/F



2012. dec. 26. 22:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
11%
de alkoholista vagy.
2012. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
15%

Neked is, de a nejednek is egy-egy vödör hideg víz a képetekbe elférne.


A nejednek azért mert nem tud embert faragni belőled, no meg azért mert a gyerekeit az ember nem rángatja, és nem fenyegetőzik velük, hogy elveszi a másiktól, no meg anyaként feleségként eleve nem igy lép, főleg karácsonykor nem, ami a gyerekeknek szól.


Neked meg azért, mert úgy látszik fogalmad nincs arról mit jelent 2 kisgyerek felé való felelősség-ha már életre hívtad őket, no meg azért mert úgy látszik van fölös energiád amit a piálásba nyomsz-ezzel az erővel akkor vállalj + melót, nem lesz időd inni.


Úgy hogy mind kettőtöket jól meg kéne rántani, hogy tudjátok merre az arra.Meg a szüleiteket is, hogy ilyen mintát kaptatok tőlük. Csak a gyerekeket sajnálom.

2012. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ez lesz belőle. De máskor nem fog előfordulni. Amúgy 7-es tetszik az ötleted. És még mindig nem vagyok az.
2012. dec. 26. 22:52
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Még nem találkoztam olyan alkoholistával, aki azt mondta volna, hogy ő alkoholista. Ha életedben háromnál többször voltál részeg, akkor bizony hajlamos vagy rá. A gyerekeidnek is az az érdeke, hogy ne egy ilyen ember nevelje fel őket. Ha a második eséllyel sem tudtál élni, akkor a harmadikkal majd tudsz? Ugyan...
2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

10-es vagyok.


A többieknek: az, hogy alkalmanként lerészegedik valaki még nem alkoholista.

Jelen esetben a problémát ott láthatjuk, hogy amikor leissza magát tisztelt kérdezőnk, akkor mindig olyat csinál, amire nem emlékszik és megbánja utána. Ez a fő gond. Ha tudom milyen vagyok piásan, van 2 gyerekem és egy feleségem, akkor nem csinálok ilyet, pláne úgy, hogy vissza kell nyernem a bizalmát.

2012. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%

"Ma reggel felhívott, hogy köztünk vége mindennek, csak vasárnapi apuka leszek TALÁN." - Kérdező, ezt azért mondjuk nem ő dönti el... erre való a bíróság. A feleséged kompetenciája odáig terjed, hogy ha válni akar, elindítja a válópert.

Egyébként számomra az egész történetből az jön le, hogy mindkettőtökből hiányzik a konfliktus-kezelés képessége, és sikeresen belöktétek egymást egy rossz spirálba, ahelyett, hogy a kezdet kezdetén megbeszéltétek volna azt, amit meg kellett volna beszélnetek.

Hogy innen mi a jó lépés számodra, azt látatlanban nem lehet megmondani, ehhez ismerni kellene kettőtök alaptermészetét is, meg azt is, hogy voltaképp min, és mennyire mérgesedett el a kapcsolatotok. Azt nézd meg gondosan, hogy akitől elfogadsz tanácsot, az tényleg a te érdekeidet nézi-e...

2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem itt kell tanácsokat kérni, ha egyszer te is tudod, mit kell tenni. Eddig is tudtad, mégis egyre mélyebbre ásod magad a gödörben. Szégyelld el magad, fogd a hajad, és rángasd ki magad belőle, mert rohadtul senki nem fogja megtenni helyetted.

El is hiszem, hogy a nejednek tele a hócipője, itt is csak beszélsz, közben világos előtted is, mi a dolgod.

Mi a francot számít ebben, ki mit mond? Több se@gberúgás kell, hogy elindulj? Akkor ezen változtass. Lépj előbb, mint, hogy odaérjen mások lába a hátsó fertályodhoz.

Ahol most vagy, egyenes út oda, ahol már nagyon hamar tényleg nem fog téged sajnálni, sem támogatni. És minden alkalommal meg fogod kapni a képedbe, hogy magadnak köszönheted.

Ha végleg el is veszted őket, tanulj belőle, maradj ember, főleg a gyerekeid szemében.

Húzd ki magad, légy férfi, ha a feleséged válni akar, adj igazat neki, viseld el, ne rinyálj és ne picsogj, mert annál rosszabb, a méltóság utolsó morzsáját is elveszted.


Az exem ugyanúgy összeomlott, mint te, mikor kiadtam az útját. Szó szerint a földre rogyott. Felpofoztam! Mert akkor nem volt férfi, de mikor félre kellett nyomni évekig a hátam mögött, akkor meg igen! Ne légy ilyen!

2012. dec. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%
Menj elvonóra! Én nem békülnék ki veled, a gyerekek miatt sem. Kell a francnak egy alkesz apa..
2012. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogyha tudod, hogy hajlamos vagy hülyeségeket csinálni, amikor iszol, akkor miért volt fontosabb a felejtés meg az alkohol, mint hogy ne tegyél semmi hülyeséget? Mi volt a garancia rá, hogy nem épp most fogod tönkretenni a karácsonyukat, és nem hozzájuk mész? A feleséged helyében nem fogadnálak vissza, legalábbis most nem. Mégis kinek van szüksége olyasvkire, aki nem tudja a határait ivás közben, aki veszélyeztetheti a gyerekeket, és akinek kvázi még feljebb áll azok után, hogy titkolózik egy kapcsolatban, és nem foglalkozik rendesen a gyerekeivel? Komolyan elvárod a bocsánatot?

Annyit tehetsz, hogy teljesen józanul, minden sártettségedet és agresszivitásodat, idegességedet otthon hagyva elmész hozzá, és beszélsz vele, nem a gyerekek előtt, és nem őket manipulálva, és higgadtan elmondod, hogy látod, miben hibáztál, és tényleg sajnálod... aztán ha mégsem fogad vissza, így jártál. Tanulópénz volt.

2012. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá,tiszta fejjel és mondd el,hogy azért ittál és azért voltál ilyen,mert nem tudsz nélkülük élni,látod már,hogy hol hibáztál és kérsz még egy utolsó esélyt!De ezzel élj!!!!Én a helyedben ezt még megpróbálnám!
2012. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!