Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezzel most mindent...

Lehet, hogy ezzel most mindent elintéztem, biztos vagyok benne, hogy már nem kaphatom vissza a családomat?!

Figyelt kérdés

Még ősszel összevesztem a feleségemmel mert történt valami amiről nem tudtam beszélni vele, és mással sem. A dolog miatt rosszkedvű voltam és kicsit agresszív, nem tudtam megbecsülni a feleségemet és a 2 kisgyerekemet, így szépen elköltözött a barátnőjéhez és azt mondta, hogy gondolkozik a váláson, tőlem függ, hogy hogyan fogok viselkedni. Végülis normális voltam végig. Egyedül töltöttem itthon a karácsonyt, túlzásba vittem az italozást és hát részegen mindig olyat csinálok amit később megbánok, most sem történt máshogy. Elmentem hozzá mert beszélni akartam vele, látni akartam a gyerekeket. Arra már nem emlékszem, hogy miket mondtam de sírva ordított velem és elküldött, bementem a legközelebbi kocsmába és a pénzem felét elittam, a másik felét elszedték és kisebb bunyóba keveredtem amit persze egyből megtudott mert a barátnője szolgált ki. Ma reggel felhívott, hogy köztünk vége mindennek, csak vasárnapi apuka leszek TALÁN. Ennél szarabbul még nem voltam, egész nap azon gondolkodtam, hogy hogyan tehetném jóvá mert szeretném visszakapni őket. Annyira jó volt a kapcsolatunk most meg itt van ez. Mit tegyek?

31/F



2012. dec. 26. 22:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És amúgy nem vagyok alkoholista!
2012. dec. 26. 22:31
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért most gondolkodsz azon, hogy hogy tehetnéd jóvá? Miért nem gondolkoztál rajta hónapokkal ezelőtt? Felelősséggel tartozol a feleséged/gyereked iránt, mégha nem is lakik veled.
2012. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Beszélj vele, esetleg kérj ultimátumot.

Próbálj bizonyítani!

Sok sikert!

2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy alkoholista...De azt írod hogy részegen mindig olyat csinálsz amit megbánsz..Nekem a kettő nem jön össze.Szerintem is örülj ha csak akár vasárnapi apuka is lehetsz
2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy én kúrtam el az egészet hónapokkal ezelőtt és tényleg megbántam azt ahogyan viselkedtem velük. Lett volna még egy esélyem, ha a tegnapi nem történik meg. Lehet, hogy ez ilyen harmadik esély kérésnek tűnik de nem azt akarom, hanem, hogy a tegnapit bocsássa meg mert szükségem van rá.
2012. dec. 26. 22:36
 6/29 A kérdező kommentje:
#4 Néha előfordul, hogy kicsit többet iszok mint amennyit kellene, pl szülinap, haverok szülinapja vagy amikor valamilyen nagyobb dolog van. Szerintem ennyit mindenki megtehet, nem szoktam hányásig teleinni magam. Jó, a tegnapi az durva volt. De amúgy nem iszok rendszeresen.
2012. dec. 26. 22:42
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Jesszusom!Ha velem ilyet tenne a párom elsüllyednék szégyenemben ,hogy egy ilyen embernek szültem két gyereket.Hogy tehetted ezt?Ha tudod,hogy rád ilyen hatással van az alkohol akkor miért nem ittál inkább őszilevet,vagy kólát?Vagy ha ennyire nem tudsz parancsolni magadnak akkor úgy igyál,hogy zárkózz be és dugd el a kulcsot,hogy meg se találd részegen.Most annyit tudsz tenni,hogy hagyod egy kicsit telni az időt,ülepedjen le a méreg a feleségedben,aztán szépen kérj egy találkozót és beszéld meg sűrű bocsánatkérések közepette,hogy soha többé nem teszel ilyet,és ha megteszed akkor önként válsz el tőle.
2012. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok.Így szokott kezdődni,csak még egy esélyt utána mégegyet meg mégegyet meg még százat.Előbb kellet volna gondolkodni.Mindenesetre neked kell tudnod hogyan békíthetnéd ki ,de az esélyed minden egyes "csak egy utolsóesélytadj-al"egyre kevesebb.Kapd össze magad alaposan és próbálj meg nem lerészegedni.
2012. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha az ember megbánja amit részegen tesz, akkor nem fér bele még a ritka italozás sem. Ha ezt te nem így gondolod akkor megértem a feleséged.
2012. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt is jó lenne tudni, mi volt az (legalább körülírva), amit nem tudtál megbeszélni vele...

Még a kocsmában is lett volna lehetőséged javítani a barátnőjét kihasználva, erre bunyózol - mondjuk tuti nem ez a válóok.

Van 2 gyereked, ez vezéreljen abban, hogy többet nem iszod magad a sárga földig, és szépen megteszel mindent, amit lehet, hogy esetleg ne csak vasárnapi apa legyél.

2012. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!