Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomat zavarhatja, hogy...

A családomat zavarhatja, hogy itt alszik a barátom?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, ő 22. Kb 14 éves koromban eléggé lázadoztam, azóta mindent megengednek nekem, semmibe se szólnak bele... A barátommal először akkor aludtam együtt, amikor 2 hete jártunk. Akkor is csak azért, mert lekéste a buszt, taxira meg nincs pénze.

Szóval most nyáron heti 4-5x is nálunk aludt, a szüleim semmit sem szólnak. Be se kell jelentenem, hogy itt alszik..


Suliidőben nem tudom, mi legyen. Nem mondják meg, ha nem akarják, hogy itt aludjon, de azt sem akarom, hogy túl sokat aludjon itt. Szerintetek jó lesz úgy, hogy itt alszik 1 hétköznap + pénteken? Ennyi zavarhatja a szüleimet? Sose aludt még itt suliidőben hétköznap.


2012. aug. 25. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a tanulás rovására, akkor nem fogja okát zavarni. ;-)
2012. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekli a szüleimet a tanulás, magamnak tanulok. Tudok elég időt szakítani rá.
2012. aug. 25. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Én minden este a barátommal alszok,anyuka még sem szól:) persze,hogy nem merta fia 27 éves,és ő tartja el:D A viccet félre téve,szerintem egész jó az a 2 nap.Tuti,hogy nem fognak szólni érte.

Sok Boldogságot:D

2012. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak hát mégis suliidő... Nem szólnak bele, csak már nem tudom, hol a határ.

Régebben nagyon tiltották az együtt alvást, most meg heti 5x itt alszik.

Igazából még fel sem fogtam, hogy nemsokára nagykorú leszek, és azt csinálok tényleg amit akarok.. :(

2012. aug. 25. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom naponta itt aludt anno, a mostaninál meg én aludtam elég sokat iskolaidőben (már végeztem).

Anyámat nem zavarta, lényeg, hogy meglett a vizsgám, és egész jól :)

2012. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ne suliidőben, csak péntek-szombaton. Nálam az volt, hogy májusban jöttünk össze, akko szeptemberben kezdtem az egyetemet. Egy hónap után aludt itt először, meg azon a nyáron párszor, suliidőben havonta egy hétvégén kb. Aztán köv nyáron gyakrabban, és tavaly nyár óta mindig.

De az elején suliidőben egyáltalán nem, pedig 19 évesek voltunk, egyetemisták

2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A vasárnap egy szent dolog nekem, mindig egyedül töltöm itthon. Szóval szombaton nem aludhat itt. :P
2012. aug. 25. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Most téged zavar hogy ott alszik vagy a szüleidet? Az írásodból nekem az jön át hogy inkább téged.
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem zavarja őket hiszen már majdnem felnőtt vagy
2012. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!