Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt egy feleségne...

Hogyan lehet ezt egy feleségnek kíméletesen elmondani?

Figyelt kérdés
A párom 19 évesen azért vette feleségül a barátnőjét, mert az terhes lett. Nem voltak egymásba szerelmesek, de ő ezt kötelességének érezte és azt hitte majd helyrejön minden. A gyerek sajnos szellemi fogyatékos lett, ezek után mégkevésbé akarta őket magukra hagyni. A párom akart még gyereket, de a felesége ettől elzárkózott, azt mondta neki egy elég. Az asszony ápolja otthon a gyermeküket, már csak anyaként viselkedik, a férjével meg mint lakótársak élnek. Mi a párommal nagyon szerelmesek lettünk egymásba és ez már elég régen tart. Elfogadtam, hogy csak "szerető" lehetek, mert nem akarja elhagyni őket, a párom pedig elfogadta, hogy csak így lehet "igazi" családja. Én szerettem volna, ha a feleség is tud rólam, de a párom nem akarta elmondani, ezért én sem kavartam be. Tegnap viszont kaptam a feleségtől egy telefont, hogy szálljak le a férjéről és ne gondoljam, hogy egy pillanatnyi fellángolás miatt a férje majd elhagyja őket... Ezek szerint megtudta, hogy vagyok, de a részletekről semmit. A páromat felhívta, hogy ma átjön és mindent tisztáznak. Nem tudom ilyenkor mit lehetne mondani.
2012. dec. 26. 07:01
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Azt írod az elején, hogy pusztán azért vette feleségül, mert besikerült a gyerek, de akkor meg hogy-hogy tervezték a másodikat is? Neked ez nem bűzlik?
2012. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
83%
31-es félreértelmezted! a kérdező várja a 2. gyermekét a férfitól.
2012. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Azért van bűntudata, mert akkoriban a terhességet és a házasságot is "jó bulinak" gondolta. Ugyanúgy szórakoztak tovább mintha nem is lett volna a gyerek (cigi, ital, fű, ami jött). A kicsi pedig koraszülött lett és fogyatékos. A gyerek megszületése után a páromat az anyja elrángatta egy fogyatékosokkal foglalkozó intézetbe és megmutatta milyen "jó buli" az. Benne akkor tudatosodott, hogy mit is csináltak. Próbált igazi párkapcsolatot kiépíteni a feleségével de az elzárkózott mindentől.
2012. dec. 26. 16:45
 34/48 anonim ***** válasza:
71%

32


És akkor mi van? Várjon ezer gyereket egy faszitól, akkor sincs semmi.

Gyerekkel nem lehet megfogni egy pasit-és ennyi.


Szüljön és nevelje fel egyedül.Pont.


Ha okos az asszony-már pedig úgy tűnik hogy okos-nem fogja érdekelni, mert amelyik pasi menni akar az megy is, aki pedig maradni akar, az marad, ha a szerető a feje tetejére áll akkor is.Az meg egy külön komédia, hogy ez a nő -mint családról-beszél, és párkapcsolatról. Én is voltam-igaz egyetlen egyszer, és soha többet szerető-de tudtam, hogy mi számít családnak, és mire mondják azt, hogy párkapcsolat.


Ez a nő egy egyszerű, vidéki mezei szerető, aki azt hiszi, hogy ha szül, akkor mindenki hanyatt homlok ugrik, felrúgva mindent. Hát őkegyelme téved nem is kicsit:D Aztán neki lesz a legnagyobb szája és sajnáltatja magát, hogy az a szemét férfi hogy becsapta. Aha....


A vidéki nénik ideje lejárt már, ezek az ősi trükköket már nem nyelik be a pasik.

2012. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
95%

Miből gondolod, hogy egy ilyen hapira lehet jövőt, építeni, családot alapítani.


Ha ezt megtette az első családjával, hogy már 9 éve hazudozik a nejének, és más nőtől már a második gyermeket várja, miből gondolod, hogy pár év múlva esetleg nem leszel te is ugyanabban a helyzetben, mint most az első feleség.


Hazug, csaló, szélhámos, a hátam közepére sem kellene, el nem hinném egyetlen szavát sem, amit mond, ha már 9 éve együtt hülyítitek a feleségét.

Most kezdel el gondolkodni azon, hogy mit mondj a nejének? És a hapid mit mond a nejének?

Hogy van gusztusod egy ilyen emberrel együtt élni, és egy ilyen lealacsonyító helyzetben élni már 9 éve?

2012. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
87%

"A párom akart még gyereket, de a felesége ettől elzárkózott..."

32-es: én erre a mondatra gondoltam.

2012. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
80%

Kíméletesen? "Édesem elválok, mert nincs szex s a másik két gyerekem vár haza engem. Ja a tőled való gyereket is viszem, de lehet inkább neked hagyom mert zavarná a köreimet."

"A kíméletesség szeretetből szokott, míg a szánalom a sz@r és rideg valóságból táplálkozik."

2012. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
96%
gyerekeitek is vannak? akkor már három szerencsétlen gyerek szenved azért, mert három hülye felnőtt elbassza az életét? gratulálok...
2012. dec. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Valóban kár volt a kíméletességen gondoloznom, mert a felesége nem a kíméletességet igénylő típus. Ahogy kiderült, már régen tudott rólunk, mert tévedésből az ő címükre küldtek ki egy papírt a főiskoláról amit a párom levelezőn végzett el. Az nem derült ki, hogy miért épp most adta elő ezt a színjátékot. A férjével/párommal kapcsolatban csak annyit mondott nekem, hogy "Soha nem szerettem, miért pont most lennék miatta féltékeny? Ekkora naív barmot még nem hordott hátán a Föld!".


Az egyetlen dolog amiben megegyezésre jutottunk, hogy mi a párommal végre összeköltözhettünk. Még éjszaka elhoztuk minden cuccát a lakásból. Amíg megegyezésre nem jutunk, heti 1X láthatja a fiát.

A többi már nehezebb ügy. A felesége azt mondta, hogy a költözés ellenére esze ágában sincs válni, mert "nem azért ganajolt egy selejt után évekig, hogy most dolgoznia kelljen nyakán egy kolonccal", de persze ha meg tudunk egyezni és megadjuk neki a kért "gyerektartást", hajlandó akadékoskodás nélkül elválni és korlátozás nélküli láthatást biztosítani. A lakást kéri amiben most laknak, a gyerektartás megítélt összegét (ez nagyjából 30000Ft lesz) és nekünk kell állni a gyerek benntlakásos otthonban való ellátásának a díját. Azzal fenyegetőzik, hogy egyébként megoldja, hogy a párom többet ne lássa a gyerekét. A felügyeleti jogról nem akar lemondani és a közös felügyeletbe sem akar belemenni. A pénzt még valahogyan megoldjuk, de a lakással vannak bajok, mert az a nagyszülők tulajdona és ők csak az unoka nevére lennének hajlandóak átíratni, ebbe viszont a feleség nem megy bele.

2012. dec. 27. 07:45
 40/48 anonim ***** válasza:
77%

Szépen tudod kerekíteni a kis történetedet.

Most az írod, hogy valami hivatalos irat ment arra a címre, azóta tud rólad az asszonyka.

Az elején pedig azt írtad, ... Ezek szerint megtudta, hogy vagyok, ...

Szóval ez az egész eléggé ... ha igaz, nagyon gusztustalan dolog amit műveltek,

... ha kamu az egész, hát ezt jól kitaláltad.

2012. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!