Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt egy feleségne...

Hogyan lehet ezt egy feleségnek kíméletesen elmondani?

Figyelt kérdés
A párom 19 évesen azért vette feleségül a barátnőjét, mert az terhes lett. Nem voltak egymásba szerelmesek, de ő ezt kötelességének érezte és azt hitte majd helyrejön minden. A gyerek sajnos szellemi fogyatékos lett, ezek után mégkevésbé akarta őket magukra hagyni. A párom akart még gyereket, de a felesége ettől elzárkózott, azt mondta neki egy elég. Az asszony ápolja otthon a gyermeküket, már csak anyaként viselkedik, a férjével meg mint lakótársak élnek. Mi a párommal nagyon szerelmesek lettünk egymásba és ez már elég régen tart. Elfogadtam, hogy csak "szerető" lehetek, mert nem akarja elhagyni őket, a párom pedig elfogadta, hogy csak így lehet "igazi" családja. Én szerettem volna, ha a feleség is tud rólam, de a párom nem akarta elmondani, ezért én sem kavartam be. Tegnap viszont kaptam a feleségtől egy telefont, hogy szálljak le a férjéről és ne gondoljam, hogy egy pillanatnyi fellángolás miatt a férje majd elhagyja őket... Ezek szerint megtudta, hogy vagyok, de a részletekről semmit. A páromat felhívta, hogy ma átjön és mindent tisztáznak. Nem tudom ilyenkor mit lehetne mondani.
2012. dec. 26. 07:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj Kriszta, hogy megpróbáltam elszedni a ferjedet. Nagyon szégyellem magam. Tudom, hogy megbocsáthatatlan, amit tettem, de legalább Pistinek bocsáss meg. En kiszáll ok ebből a kapcsolatból. Valami ilyesmi.
2012. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%

#1-nél a pont.

Off: Ezért érdemes olyannal összefeküdni, akibe legalább szerelmesek is vagyunk, mert ha beüt a krach, akkor legalább van összetartóerő. De hát a párodnak aznap éjjel az agyából a falloszába szállt a vér...

2012. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Igen, de mi nem szeretnénk szakítani, mert már mi is egy család vagyunk, igaz elég furcsa család.
2012. dec. 26. 07:42
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan mondd mar el nekem, hogy mitől vagytok ti egy család, ha a ferfi nős es a feleség nem te vagy!
2012. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Neked ebbe sok beleszólásod nincs. A férfinak kell eldöntenie, mit akar. Két családja nem lehet egyszerre.
2012. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
92%
Én azért helyedben meghallgatnám a feleség álláspontját is. Nem te lennél az első, aki azt hiszi, hogy a szeretője már csak a gyerek miatt van együtt a feleségével, és aztán kiderül, hogy otthon nem csak apa, hanem gondoskodó szerető férj is, aki imádja a feleségét.
2012. dec. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Már eléggé megismertem ahoz a páromat, hogy tudjam nem erről van szó.

Ma így vagy úgy de tisztázódik minden.

2012. dec. 26. 08:04
 8/48 anonim ***** válasza:
93%

Ha valóban csak lakótársak akkor simán be lehetett volna avatni a feleséget,nekem itt sántit a dolog.

Le kell tisztázni a válást és minimum közös felügyeletet a gyereknek,persze mostmár a párodnak a sarkára kell állnia.

2012. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül szükséges új frizurát csináltatnod (előfordulhat, hogy megtépik), és a helyedben nem venném fel a legújabb ruhámat sem.


Én is azt mondom, ha a feleség így nyilatkozott, akkor ő még harcol a férjéért, és nem akarja, hogy bárkihez is rajta kívül köze legyen hozzá.

Tehát a férj valószínű csak mesélt neked a szeretet-szerelem hiányról, te pedig szépen bevetted. Sajnálom.

2012. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes felállás. Ettől függetlenül a tág környezetemben három hasonlóról tudok. Egy nél, már húsz éve tart és gyerek is van. A két nő bele nyugodott, hogy a pasi, hol itt, hol ott van. Mondjuk, inkább melózik rengeteget, hogy legyen mind két nőnek és a gyerekeknek. Hogy, mit mondhatnál? Az a másik nő hozzáállásától függ, ő mit is akar. Bizti magának szeretné a pasit. Ha neked így jó, harcolj érte.
2012. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!