Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt egy feleségne...

Hogyan lehet ezt egy feleségnek kíméletesen elmondani?

Figyelt kérdés
A párom 19 évesen azért vette feleségül a barátnőjét, mert az terhes lett. Nem voltak egymásba szerelmesek, de ő ezt kötelességének érezte és azt hitte majd helyrejön minden. A gyerek sajnos szellemi fogyatékos lett, ezek után mégkevésbé akarta őket magukra hagyni. A párom akart még gyereket, de a felesége ettől elzárkózott, azt mondta neki egy elég. Az asszony ápolja otthon a gyermeküket, már csak anyaként viselkedik, a férjével meg mint lakótársak élnek. Mi a párommal nagyon szerelmesek lettünk egymásba és ez már elég régen tart. Elfogadtam, hogy csak "szerető" lehetek, mert nem akarja elhagyni őket, a párom pedig elfogadta, hogy csak így lehet "igazi" családja. Én szerettem volna, ha a feleség is tud rólam, de a párom nem akarta elmondani, ezért én sem kavartam be. Tegnap viszont kaptam a feleségtől egy telefont, hogy szálljak le a férjéről és ne gondoljam, hogy egy pillanatnyi fellángolás miatt a férje majd elhagyja őket... Ezek szerint megtudta, hogy vagyok, de a részletekről semmit. A páromat felhívta, hogy ma átjön és mindent tisztáznak. Nem tudom ilyenkor mit lehetne mondani.
2012. dec. 26. 07:01
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%

Van egy olyan érzésem, nem te fogsz valamit kíméletesen a feleség tudomására hozni, mint ahogy tervezed, hanem neked fogják a fejedet kiosztani úgy, hogy egy hétig egyirányba szaladsz, ahogy mondani szokták.

Nagyon-nagyon át lettél verve, a párod pedig otthon egy akkora papucs, hogy még csak tátogni sem mer, nemhogy megszólaljon.

Készülj fel arra, hogy nem te beszélsz, hanem te hallgatod, amit neked mondanak.

2012. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom mikor jön el az az idő, amikor a nőkben lesz annyi, hogy nem kezdenek foglalt pasival...mindegy mit mond, amíg házas FOGLALT!

Utána meg csodálkozni, siránkozni kell...


24N

2012. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
67%

11


:DDD Telitalálat:DD Kaptál egy pacsit:)

2012. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
69%
Igen sajnos, itt ütközik ki a "foglalt pasi izgalmasabb, értékesebb" gondoltat hátránya. Aztán ezekből az álmodozó nőkből, akik harmadikak voltak, lesznek majd a magányos harmincasok, negyvenesek.
2012. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
53%
Szegyeld magad kerdezo hazasagtoro vagy es meg vallalod is Akiben vanegy csopnyi becsulet es gerinc az megvarja amig elvalik a foglalt parja.Raadasul beteg gyerekuk is van es te elveszed az apja figyelmet Ezert ugy megbuntet majd a sors elet karma stb hogy majd azt hiszed nincs szerencset.Elitelendo dolog amit teszel szereto lettel egy csaladot zuzol szet.Es ne gyere a suket dumaval ha te nem akkor megtete volna mas mert a te lelked nyomja ez.
2012. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
84%

Igen,vaki házas az nincs a húspiacon csak annak tűnik.

Ha akart volna elválik ha nem legyen jó az othoni káposzta. Így mégis ki biztosít, hogy erős hűséges pasit kapsz? Senki, papucs akiben egyedül ninsc akkora erő igazat mondani othon, sőt még veled is csak a kényelmet keresi.

Ki biztosít téged mitől lett sajnos a gyermek szellemileg más, lehet örökletes is (nem írtad) te is akarsz egyet?

Kibiztosítja, hogy othon nem fekteti le az asszonyt aki még védi a házasságát? Lehet ő nem lakótársként látja a férjét ami időnkénti nemi aktusokkal tarkítva neki adhat igazat.

Ki biztosít téged s a feleséget nincs-e egy negyedik? Mi van ha valaki terhes lesz? Mi van a nemi bajokkal ha másfelé is mászkál a pasi?


Ki biztosít róla, hogy nem az éveidet vesztegeted ágyasként? Így hogy lesz családod? Hogy lesz akár élettársad/férjed? Hogy várhatod, hogy a családod elfogadja?


Mert elválni nem akar, neki így kényelmes.

A családja nem szánalmat hanem hűséget, szeretetet akar mint mindenki! Vagy van valami vagy nincs!

2012. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
87%

Jaj istenem.. na nem kezdek neked kiselőadást tartani az erkölcsi oldaláról,úgy is tudod.

De az,hogy AZ ÖSSSZES szerető,ennyire ostobán naív legyen az már fáj.Kiváncsi vagyok mikor fogjátok észrevenni,hogy ez a duma a házas férfiaknál "nem akarom a gyerekem elhagyni" meg "már nincs köztünk semmi a feleségemmel,csak ezér meg azér nem válunk el stb" azóta létezik mióta lemásztunk a fáról kb. És még mindig elhiszitek,hogy a ti esetetek ANNNNNNNNNYIRA más,aztán jól pofáraestek...

Persze tudom ,semmi értelme nem volt azzal fáradoznom ,hogy ezt leírom mert úgyis tudod hogy a te eseted TELJESEN MÁS,ilyen még nem volt a történelemben ezt értsük meg és blabla..de jól esett .:D

2012. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
88%
utóirat: majd a saját károdon rájösz. Az okos máséból,a buta a sajátjából tanul. Csak addig is telik a drága idő,amiből nincs sok egy életben,amit erre a férfira pazarolsz,mikor találhatnál magadnak tisztességes,normális,IGAZI férjet és családot
2012. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj kérdező de az a férfi nem a te "párod" hanem egy másik nőé. Te csak szeretője vagy egy nős férfinek-Teljesen mást jelent a kettő. A kérdésedre válaszolva, nem neked kell elmagyarázni, hanem a férjnek. De ne hidd, hogy minden úgy van ahogy neked be lett adva. Aztán ne lepődj meg, mikor kiderül, hogy egy jellemtelen, papucs férfit hittél a nagy Őnek. Ja és te sosem leszel a családja, mivel már van neki egy amit nem, zárt le.
2012. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
de azért majd elmondhatod a fejleményeket,bár sztem a pasi éppen azt fogja közölni veled,hogy nem hagyhatja ott a családját,és a feleségét szereti,stb,de attól függetlenül érdekli mi van veled,és taliztok még.
2012. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!