Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
 81/108 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kötök bele, én is rosszra gondoltam volna a jelekből. A párod kicsit ügyetlenül készítette elő a meglepit. :D Az a lényeg, hogy most már minden rendben. :)
2012. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jól alakul. Már csak egy dolog van, amit nem értek. Azt írtad hogy a pasinak nincs lekötött pénze, ergo hol volt a korábbi megtakarítása? Mert nyilván fél éves spórolás nem elég egy lakáshoz. Csak azért kérdezem, mert akkor mégiscsak volt megtakarítása, amit egy korábbi hozzászóló kérdezett.


De jó, hogy így alakult :)

2012. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 A kérdező kommentje:
Lehet bele volt varrva a párnahuzatba :D! Nem tudom,de szerintem ez tökre mindegy is.
2012. dec. 14. 20:35
 84/108 anonim ***** válasza:
100%

Reszemrol ebben az esetben bocsanatot kerek akkor a parodtol, hogy azt irtam, ez nem fog menni, menjetek szet.

Respect neki. Es orulok, hogy jo lett a vege.

2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem igazán volt alaptalan hiszti... ilyen esetben nem tudom a "kedves, drága, okos, hibátlan férfiak" mi a sz*rra gondolnának, ha nem rosszra....
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
100%
És mi volt a magyarázata?
2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már látom, csak nem találtam... Na, hát jó neked, én nem jártam ilyen jól... :)
2012. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Én egyet nem értek. Ezek szerint oka volt, hogy nem volt pénze,ez így tiszta. Írtad, hogy cigizik, valószínűleg a cigit mindig megvette. Szóval nekem az a furcsa, mikor írtad,hogy 1 hétig nem nézett feléd, mert nem volt pénze, tehát nem tudott kölcsönkérni anyjától, baráttól, hogy elmenjen hozzád? Még ha cigit nem is vett, akkor is gáz.


Oké tényleg szép meglepetés, de nekem ez a dolog még mindig bűzlik.

2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 A kérdező kommentje:
Hát a kákán is lehet csomót találni,csak felesleges keresgélni. Nem tudom annak az okát,de nem is nagyon érdekel már.
2012. dec. 14. 20:59
 90/108 anonim ***** válasza:
100%
Örülök kérdező, hogy tisztáztátok a dolgokat.
2012. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!