Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
93%

Hat, ha nem adja vissza, finoman szolva is dogoljon meg.

Keres egy valag penzt, aztan lenyulja egy munkanelkuli penzet? Es ez a "parod"?

Beszelj vele komolyan errol a dologrol, aztan hagyd ott a verbe. Jobban jarsz. -_-

2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 A kérdező kommentje:
16:49-es hát neki nincs lekötve.
2012. dec. 14. 16:53
 23/108 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy ez neked nem tetszik. Meg ha fontos vagy neki, akkor félretesz pénzt hónap elején csak az utazásra, avgy vesz bérletet, és ne tőled kérjen rá, miközben ő keres jó sokat, te meg alig. Ezekután még csak nem is udvariaskodnék.


Majd írd meg mi volt..érdekelne mi a válasza..

2012. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha tudnám, hogy a párom munkanélküli, vagy alig keres egy kis pénzt, akkor pofám nem lenne kérni még kölcsön sem.

Nekem irreális az, hogy több száz ezret keres, nagy lábon él, s hónap végén tőled kéreget cigire, útiköltségre. Nem érzi ő ezt cikinek?:S

2012. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 A kérdező kommentje:
Hát nekem még nem mondta,hogy ez neki ciki. Ellenben nekem az elég kellemetlen mikor valamit ki kell találnom,hogy mért nem tudok pénzt adni. De volt olyan eset,hogy itt aludt és reggel ment dolgozni és akkor reggel szólt,hogy adjak már neki pénzt az útra mert nincs nála. Na akkor nem tudom,mit csináltam volna,ha nekem sem lett volna pénzem!
2012. dec. 14. 17:06
 26/108 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy vagy képes szeretni és tisztelni ezt az embert ezek után ?
2012. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 Pendulum92 ***** válasza:
80%
Nincs közöd tényleg, de ez elég gáz dolog.
2012. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Előttem szólók jól körbeírták a helyzetet. Ha vele maradsz, és lesz munkád, akkor számíts arra, hogy továbbra is kunyerálni fog tőled, csak akkor többet.
2012. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy ez azóta van mióta van neki ez a jól fizető munkája.Előtte mikor mindketten kevesebbetkerestünk akkor sosem kért,mindig volt pénze.
2012. dec. 14. 17:20
 30/108 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: neked jól esik hogy ennyire kihasználnak?

Később az lesz, ha neked lesz állásod tőled fog mindig kunyerálni. Ahogy most is, úgy akkor sem fogja visszaadni a pénzed. Nekem van egy ismerősöm, nem annyira közeli, de neki is hasonló a pasija. A szegény hülye nő meg mindig visszafogatta. Most már olyan szinten rá van telepedve a nőre, hogy a legutóbbi szakításuk után megfenyegette a pasas, ha nem békül ki vele és nem fogadja vissza akkor öngyilkos lesz... És a nő persze visszafogatta. És az a pasas is állandóan kunyerál tőle, nem mindig dolgozik , soha nem adja vissza a pénzét, sőt az albérletbe is csak nagy ritkán ad bele pénzt. Én azt mondom, ha megtudod vele még szépen beszélni akkor hajrá, de legyél határozott, ha nem változik meg dobd ki a pi...ba! Reméljük te nem jutsz ilyen sorsra, mint a fent leírt történetem. De jobb ha vigyázol. Mert ha most így hagyod magad neki, később csak rosszabb lesz. Tudod,kutyából nem lesz szalonna. Én utálnám ha kihasználnának! Már a 2.alkalomkor kidobtam volna szépen.

2012. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!