Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
 61/108 anonim ***** válasza:
100%

49-esnek tényleg igaza van. A férjem, mikor még csak elkezdtünk együtt járni, fele annyit sem keresett, mint a párod és mégis mindig el tudott hozzám jönni. Sőt, amikor én mentem hozzá, ha tehette egy családtagjától kölcsönkért kocsit és eljött értem. Pedig még csak nem is kerestem akkoriban sokkal kevesebbet nála, mégsem kérte soha, hogy finanszírozzam az útját.

Az ember úgy osztja be a pénzét általában, hogy a legfontosabb dolgokra jusson leginkább.

2012. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
96%
Ezért aztán felesleges volt feltenni a kérdést ha csak mentegeted meg kimagyarázol mindent... tűrj csak tovább, hátha a kajára szánt pénzed is kikunyerálja, akkor majd leshetsz!
2012. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:
Hát le fogom zárni a kapcsolatot vele,mert ez így nekem sem jó. De megadom neki a lehetőséget,hogy elmagyarázza miért van ez a helyzet. Holnap úgyis jön,és már mondtam neki,hogy beszélni akarok vele!
2012. dec. 14. 19:07
 64/108 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed ha szakítasz
2012. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
39%
Nem megy annak a fizetése el semmire, csak nagyon kényelmes vagy. Nincs veled baj, nem mégy utána, csak akkor keres fel, mikor akar és még akkor is kifizeted neki. Ennél ingyenesebb szexet sehol se lehet kapni.
2012. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el még egyszer a 61es válaszát. Ő leírta hogy viselkedik egyférfi akinek kell az a nő. Amit a te pasid csinál az nem a szerelem jele. Sajnálom ez van.
2012. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és még egy. Ha meg úgy alakul, hogy elfogy a pénze, akkor inkább nem megy a pasi a nőhöz, vagy havertól kér hogy el tudjon menni, és nem a nőtől. Egy férfinek rettenetesen MEGALÁZÓ a szeretett nőtől pénzt elfogadni, különsen úgy hogy elszórta a sajátját. plusz még hogy a nőnek is alig van. Ez a pasi nem akar gondoskodni rólad, és mivel ez a hozzáállás hiányzik belőle, ez azt jelenti hogy nem szeret igazán.
2012. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 A kérdező kommentje:
Most beszéltünk telefonon és rákérdeztem,hogy mi ez ami hónapok óta van. Lecsesztem,nyaggattam,hogy árulja már el. Elmondta,hogy van az a lakás,amit együtt néztünk anno és az eddig megspórolt pénze meg amit fél éve ELTESZ ,na abból fogja megvenni és vett fel hitelt is már. De nem akarta mondani,mert meglepi akart lenni,mivel nem albérletbe akar velem költözni,hanem saját lakásba.És,hogy hülye volt,mikor tőlem kért kölcsön az útra,de hónap végére már tényleg nem marad pénze ,mert ez elég nagy befektetés.
2012. dec. 14. 19:31
 69/108 A kérdező kommentje:
Gondoltam,ezt a momentumot is megosztom veletek...
2012. dec. 14. 19:33
 70/108 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, micsoda fordulat...ha ez tényleg igaz, akkor azt hiszem pozitívan csalódhattál a Párodban. :)


24N

2012. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!