Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
100%
Úgymond közöd nincs hozzá, de én a helyedben rövid távon megszabadulnék tőle, már csak azért is, mert volt szerencsém hasonló fazonhoz... A sztori lényege ugyanaz - én munkanélküli, de ő kér kölcsön tőlem! Hát ne már!
2012. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön ki a pénzéből, akkor van hozzá közöd. Ne adj neki pénzt. Amikor legközelebb kér pénzt, jegyezd meg neki, hogy ennyi pénzből simán ki kéne jönnie, ha nem jön ki, az ő dolga, akkor nem lesz cigi. Egyébként meg elég bunkó a barátod.
2012. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet h valami illegális dologban van benne? meg ha esetleg fűre költ az is elég sokat elvihet. DE ez mindegy is. tényleg kihasznál,ez nagyon durva. Meg a módszer is. Ne hagyd magad !!!
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:
Nem drogozik,ezt tudom,mert utánajártam. Csak nem tudom elképzelni akkor hova lesz az a rengeteg pénz,mert nem vesz mindig ruhát. Nem tudom.
2012. dec. 14. 18:03
 35/108 anonim ***** válasza:
100%
De itt is csak mentegeted... Pedig a hülye is látja hogy csak kihasznál..
2012. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
100%
Milyen párodról kérdezel? Inkább nekem a párom, mert én sem kapok tőle pénzt, kérni kérhetne, de nem adnék, hanem elküldeném a jó édesnyjába! Tedd Te is azt! Egyébbként is , miért tekinted párodnak?
2012. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
100%
Az még oké, hogy semmi közöm a pénzéhez, ha nem élünk együtt, külön pénztárcán vagyunk, ez teljesen rendben van. De az is tuti, hogy ha egy nálam többet kereső felnőtt férfi csak akkor jönne el hozzám, ha azt finanszírozom neki, kidobnám, mint macskát sz@rni. Ez a pasi téged nem szeret, hanem szimplán kihasznál.
2012. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég pofátlan az, aki attól kér kölcsön, akinek pár ezer Ft fut be havonta...
2012. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
100%
"Amúgy nem egyszer volt ,hogy nem tudtam neki adni hó végén és képes volt egy hétig felém sem nézni azzal a címszóval,hogy nem volt miből utaznia." Ez akkora baromság.Sztem hagyd ott ezt a barmot :D
2012. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem,csak felvázoltam,hogy milyen okokat lehet kilőni,amik miatt elmegy a pénze. Tudom,hogy ez így nem jó. És nem is lesz ez így már sokáig.De azért az ember meggondolja,hogy hogy váljon meg attól az embertől,aki egykor a mindent jelentette számára!
2012. dec. 14. 18:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!