Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hiába jelentett neked mindent, ha neki semmit nem jelentesz és csak kihasznál. És ha te nem finanszírozod, akkor le se szär téged. Az élet elég rövid ahhoz, hogy olyan emberre pazarold, akiknek nem jelentesz semmit, és akinek nem annyit a veled való találkozás, hogy kiadjon érte pénzt.
2012. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen közömbös, hogy neked egyszer mit jelentett. Valószínűleg beleképzeltél dolgokat, mert hogy nem vagy fontos neki, az tuti. Szerettél egy illúziót, miközben a valód ember a saját fizetéséből nem szán rád annyit, hogy találkozzon veled. Ennyit se érsz meg neki. Egy ilyen embernek te semmit nem jelentesz. Ha ilyenre akarod az idődet pazarolni, akkor jó, csak elég szär élet lesz.
2012. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 A kérdező kommentje:
sokan látom nem értik vagy nem tudják értelmezni.Hónap végén van az,hogy nincs pénze és ilyenkor kér.Tehát nem egész hónapban én finanszírozom az utazást. Tudom,ez is gáz,de csak hogy tisztázzuk. Hát én lelkizős vagyok,és mielőtt döntök szeretnék a dolgok mögé látni.
2012. dec. 14. 18:40
 44/108 anonim ***** válasza:
97%
Olyan szomorú látni, hogy vannak lányok, akiket ennyire kihasználnak, és ők még csak észre sem veszik.
2012. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:
Ja szomorú,de addig akkor sem teszem ki a szűrét,míg nem tudom,mi van a dolog hátterében!
2012. dec. 14. 18:42
 46/108 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, de nem érted, hogy miről van szó? Nem ér meg neki annyit a veled való találkozás, hogy legalább annyit félretegyen egy hónapban! És ha te nem fizeted, akkor neki nem annyira fontos a dolog! Ennyire nem érted?


Gondolom valami jóképű macsó a pasi, te meg pánikolsz azon, hogy elveszted, és nem lesz ilyen jópasid. Ezért tud ennyire kihasználni és szärba venni téged.


Csináld csak, csak ne lepődj meg, ha eltelik pár év, te öregebb leszel, ő meg lecserél egy fiatalabbra, pedig ott maradsz egyedül, és már senkinek nem fogsz kelleni, mert elpazaroltál több évet egy olyan ember mellett, akinek a többszázezres fizetéséből nem érsz annyit, hogy félretegyen a találkozásra.

2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy valami különleges dolog van a háttérben, lehet, egyszerűen csak apránként elköltögeti, mondjuk drágább cuccokat, vagy kajákat vesz, meg az anyukájának is ad belőle és kifolyik a keze közül a pénz. Ha ezen múlik, akkor tényleg azt kéne csinálni, amit az egyik válaszoló mond: vegyen bérletet a hónap elején! De azért én úgy látom, hogy a barátod igencsak kihasznál. Tényleg nem kéne hagyni. Nem tudom, milyen távolságra vagytok egymástól, de gondolom, nem a világ vége, ennyi fizetésből azért egy havi bérletre szerintem futná. Főleg, ha arról van szó, hogy láthassa, akit állítólag szeret.
2012. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 A kérdező kommentje:
Nem macsó egyáltalán. Én meg elég csinos vagyok,hogy bármikor találjak valakit magamnak. Csak itt nem erről van szó.Hanem arról,hogy mért változott meg közel fél év alatt ennyire. Ezt szeretném tudni.Utána pedig meglépem amit meg kell,ha tényleg valami olyan dolog van a háttérben ami gáz.
2012. dec. 14. 18:47
 49/108 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nincs semmi a hátterében. Az van, amit tapasztalsz.


Nem érsz annyit neki, hogy félretegyen eleget a találkozásra. Ennyi. Nincs semmi misztikum mögötte, csak te akarod megmagyarázni, mert nem vagy hajlandó beismerni, hogy tényleg nem jelentesz neki ennyit.


Csak hogy bemutassam, milyen amikor egy férfi valóban szerelmes: nekem a barátom minimálbér mellett tesz félre nemcsak arra, hogy leutazzon hozzám, hanem hogy ajándékot vegyen stb. És inkább nem vesz akkor cigit vagy ilyesmit, csakhogy mi tudjunk találkozni. Ilyen amikor egy férfinek fontos vagy.


A barátodnak nem vagy fontos. Ennyi. Kereshetsz magyarázatot, de ami nyilvánvaló, az nyilvánvaló. Ha szeretne, megoldaná.

2012. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:
Nem fogok erről vitát nyitni.Amúgysem gondolom hogy az ajándék a szerelem mércéje. Ha ettől neked jó,akkor IGAZAD van :D. De attól az álláspontom nem változik.
2012. dec. 14. 18:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!