Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem én, hogy nincs közöm...

Értem én, hogy nincs közöm alapjáraton a párom pénzéhez, de ebben az esetben sincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő 26 én 24 éves vagyok. Nem érdekelt sosem mennyit keres,mire költi,ő mutogatta mindig az elszámolásokat,hogy mennyi az épp aktuális havi fizetése.Innen tudom,hogy elég jór keres. Én sajnos munkanélküli vagyok és néha vigyázok a szomszéd gyerekeire hát gondolhatja mindenki mennyi pénzért. Azért ez a pár száz jobb esetben egy-két ezer forintot is félre szoktam tenni,mert ki tudja mikor jön jól.

Na szóval a probléma az,hogy a párom,mikor megkapja a fizetését nagy lábon él,jól bevásárol ruhákból is,kajából is magának. De aztán jön a hónap közepe meg a vége,mikoris tőlem kér pézt,hogy el tudjon hozzám jönni (én nem megyek sűrűn hozzájuk,mert nem szívlel az édesanyja és nem akarok vitázni senkivel)vagy tudjon venni egy doboz cigit. Nem arról van szó,én nem sajnálom a pénzt tőle,de nem értem hova tűnik a fizetése. Nem,nem játékgépezik,szerencsére normális társaság a miénk.

De én már gondoltam másik nőre is,vagy mittudomén. De ha rákérdezek,hogy hova tűnt az a sok pénz,akkor felháborodik,hogy semmi közöm hozzá. De elvárja,hogy én a párszáz forintomból finanszírozzam az extráit. Múltkor már azt kellett hazudnom,hogy sajna nincs egy fillérem sem,mert ha adok neki,akkor nem tudtam volna kiváltani a gyógyszerem. És sokszor ezért nem találkozunk hónap végén,mert nincs pénze eljönni.

Szerintetek tényleg nincs közöm ezekhez a dolgaihoz?


2012. dec. 14. 16:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigykedünk, csak te meséled be magadnak... az az ő lakása lesz, az ő nevén, nem hiszem hogy majd rádiratja.... csak nem látsz a rózsaszín ködtől kisanyám!
2012. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... xDDD kérdező, rég láttam olyan elvakult és buta lányt mint te vagy...:D Hogy ebből mekkora szívás lesz... de aztán ne ide gyere sírni ha kidob:DD
2012. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
92%

Úristen, térj már észhez. Irigykedünk, ezt komolyan gondolod? Mit irigylünk? A te nagyon szerelmes párodat, akinek annyira fontos vagy, hogy megvesz MAGÁNAK egy lakást, de annyira már nem, hogy annyi pénzt félretegyen, hogy lemenjen hozzád és megvegye a cigijét? Ébredj már fel.


Egyébként 35 éves vagyok, 12 éve élek kapcsolatba, 2,5 éves a kislányunk és saját házban élünk. Nagyon nem találtad el, hogy irigykednék, de hogy a párod sumákol valamit, az tuti. Nincs az a bank, amelyik 200 e fizetés mellett több milliót - mert gondolom több millió hitelt vett fel állítólag - ad. De te éldegélj az álomvilágodba, és ne hallgass azokra, akik kívülről, elfogulatlanul látják a te szuper kapcsolatodat.

2012. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok,neki már mindegy ,ott lesz az új lakás a pics@ja alatt csak ez számít :D Az ilyen nők helyett szinte már én szégyellem magam. Előtt ki van akadva,hogyha kölcsönkéreget tőle a sunyi csávója,kiakarja dobni,utána megtudja a (rohadtnagy kamut) ,hogy kap egy lakást és már húdenagyon szeretik egymást és mennyire boldog :DD szánalmas ingyenélő kislányok. Sok van belőlük. De jól egymásra találnak a hasonló sumák pasikkal szerencsére
2012. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
100%

"Ma megnéztük a lakást.Olyan szép:). Nem érdekel különösebben,hogy az irigykedők mit beszélnek.Ja és nem csak az ő nevén lesz...Na de nekem nincs időm most itt írogatni,jó fröcsögést,helloka :D!(akinek nem inge ne vegye magára)"


Kedves Kérdező! Szerintem itt senki nem irigykedett, csak neked akartak jót. S azért az egy kicsit durva megnyilvánulás, hogy neked nincs időd írogatni már, előtte meg itt sopánkodtál.

2012. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik oldalon azon tépelődsz, miért változott meg ennyire, holott te magad írtad, hogy sokkal több pénze lett. Hát ezért!
2012. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
39%
Örülök kérdező hogy fény derült a titokra! Akkor már nyilván nagy a boldogság! Én örülök nektek! A válaszadók meg nem tudom miből gondolják h irat vagy nem irat rád belőle semmit... azt majd ti tudjátok... ez a "holnap" gondja, most az a fontos h így igyekszik a párod hogy megalapozza a közös jövőtöket és boldogságotokat! :)
2012. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: amit a válaszadók jó része feltételez, nem teljesen alaptalanul, ehhez már nem fúznék hozzá semmit, leírták már.


2. lehetőség: amit a kérdező feltételez. ez a verzió is lehetséges. csakhogy a kérdezővel ellentétben ezt a verziót is egy rakás kakinak látom. ugyanis mi abban a buli, hogy ilyen óriási, hosszú évekre gúzsba kötő pénzügyi döntéseket nem közösen hozunk meg, ha egyszer közös életet tervezünk? hogy is van ez? közös néven lesz a ház? a hitel is? (nyilván beszállsz te is ha lesz munkád) meglepi! hát szupi kis meglepi! nem azért, mert nem profitálsz belőle (feltéve hogy tényleg ez a verzió a valós) hanem azért mert a csávó mindig ki fog hagyni a nagy súlyú döntésekből is. szóval, ne bízd el magad, mert még a jobbik eset is egy nagy kalap híg fos.

de személy szerint még én is úgy gondolom, hogy az 1. verzió a valós, bocsika

(egy rohadtul irigykedő válaszoló)

2012. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!