Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyítettek meg? Most...

Miért hülyítettek meg? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még talán hónap elején kérdeztem páromtól hogy ki e vinne anyumat engemet és a gyereket ha szereznék kocsit. Mondta igen. Elkezdtem nézegetni mennyiért lehetne kocsit kölcsönözni. Mivel nagyon drága ezért maradtunk a vonatnál. Mondtam anyumnak megyünk bécsbe mondta nekem hogy akkor nézek szállást. El is kezdtem nézni 29ért találtam és mondta hogy neki ennyi pénze nincs. Akkor egy napba maradtunk. Érezte a párom hogy milyen rossz a kedvem az egész miatt ezért mondta hogy akkor állja a szállást meg a saját jegyét. Nagyon meg örültem neki. El terveztük hogy majd milyen jó meg vicces lesz hogy le hívjuk anyumat hozzánk ami nem is lett volna igaz hanem bécsbe mentünk volna. Csak ez meglepetés lett volna. Tegnap közli a párom hogy nem megyünk bécsbe egyáltalán mert hogy neki erre nincs pénze. Nagyon elkeseredtem és nem akartam hagyni. Ezért amit kapok 37 ezret gondoltam abból meg veszem a három vonatjegyet meg fizetem a szállást. De 37 ezer nem elég erre a kettőre. Ezért mondta anyum hogy oda adja azt a 7000 ezer forintot. Le is foglaltuk a szállást. Aztán mikor ment el anyum aludni mondta hogy hát még se olyan jó kimenni mert hogy nem annyira jó üres kézzel hazatérni meg hogy tényleg jövőre kellett volna tenni. Összesen 30 ezret kéne még pluszba össze szednem valahonnan. Lenne kitől kérni de ő tőle nem tudok még se mert neki is kell majd következő hónapba fizetnem azért mert minden hétfőn és kedden vigyázz a gyerekre míg én okj képzésen vagyok. Ha még is kérnék pénzt a bébi szittertől akkor nem tudom mikor tudnám vissza adni neki mert közölte a párom hogy következő évben sokáig elfogja kérni a pénzt tőlem hogy ne legyen annyira minuszba. Páromra annyira meg haragudtam hogy leginkább annak örülnék ha nem jönne de magyar nyelven kívül nem tudunk semmit és azért megyünk hogy a bécsi vásárba vegyünk poharat meg felüljünk a kerékre.
2012. nov. 28. 21:57
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Már mikor az elején mondtam a páromnak akkor közölhette volna velem hogy hagyjuk.
2012. nov. 28. 21:58
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

A szállás már ki lett fizetve? Letudjátok még mondani?

Én a helyedbe ilyen helyzetben nem mennék sehova. A párod valóban eléggé meghülyített...Egyik nap menjetek, másik napon meg már nincs pénz rá.Érdekes.

2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, életben fogsz maradni akkor is, ha nem a bécsi vásárban veszel poharat- A kerék meg ott fog állni jövőre is.
2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is nagyon sok 1. napra 74. ezer Ft.

Valami közeli városban nincs karácsonyi vásár?

2012. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem olyan drága hogy a foglalást lemondjuk 4000 forint. De a párom is mondogatja hogy találjak ki valamit mert különben vissza mondja. Azt is mondta még a hónap elején hogy szívesen állja a karácsonyi ajándékokat. Mondtam és akkor azzal mi lesz meg közöltem vele hogy a pelenkát neki kell megvennie. Erre mondta hogy de én azt közöltem vele hogy nem kell semmit bele adnia. Igen a Bécsi dologba nem kell bele adnia. De nem értem hogy gondolja hogy még pelenkát is vegyek meg karácsonyi ajándékokat mikor az összes pénz amit kapok el fog menni
2012. nov. 28. 22:06
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Kölcsönből biztos nem mennék ki,annyit nem ér az egész.Menjetek idén Pestre például vásárba,jövőre meg összespórolod a pénzt.Nem szép dolog a párodtól hogy megígérte,de nem tudsz vele mit csinálni.
2012. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
16 502 a szállás amit találtam 27 838 a három vonatjegy. És hogy bécsbe eljussunk busszal és metróval kell menni. Mondta párom hogy ez még plusz pénz de hogy mennyi azt nem segített ki deríteni.
2012. nov. 28. 22:09
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Én soha nem értem miért jó egy családban ez az én pénzem ez a te pénzed dolog. Közösen tervezitek a jövőt akkor miért külön gondolkoztok? Én voltam a Bécsi városban igaz határ mellett lakok így neked annyi pénzből megvolt de nem nagy kaland. Főleg ha kicsi a gyerek.
2012. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
neked helyed negyed akart lenni.
2012. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%

Ha nincs pénz, nem kell szórakozni, pláne nem kölcsönből! Karácsonyi ajándékot lehet venni apróságokat is, vagy saját magad is készíthetsz. Van neted, nézelődj, ötletek tárháza nyílik meg előtted, csak keresgélni kell!

Amúgy ti milyen kapcsolatban éltek? Nem közös kasszán vagytok? Én pénzem, te pénzed... Én tuti nem szültem volna gyereket neki!

2012. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!