Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyítettek meg? Most...

Miért hülyítettek meg? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még talán hónap elején kérdeztem páromtól hogy ki e vinne anyumat engemet és a gyereket ha szereznék kocsit. Mondta igen. Elkezdtem nézegetni mennyiért lehetne kocsit kölcsönözni. Mivel nagyon drága ezért maradtunk a vonatnál. Mondtam anyumnak megyünk bécsbe mondta nekem hogy akkor nézek szállást. El is kezdtem nézni 29ért találtam és mondta hogy neki ennyi pénze nincs. Akkor egy napba maradtunk. Érezte a párom hogy milyen rossz a kedvem az egész miatt ezért mondta hogy akkor állja a szállást meg a saját jegyét. Nagyon meg örültem neki. El terveztük hogy majd milyen jó meg vicces lesz hogy le hívjuk anyumat hozzánk ami nem is lett volna igaz hanem bécsbe mentünk volna. Csak ez meglepetés lett volna. Tegnap közli a párom hogy nem megyünk bécsbe egyáltalán mert hogy neki erre nincs pénze. Nagyon elkeseredtem és nem akartam hagyni. Ezért amit kapok 37 ezret gondoltam abból meg veszem a három vonatjegyet meg fizetem a szállást. De 37 ezer nem elég erre a kettőre. Ezért mondta anyum hogy oda adja azt a 7000 ezer forintot. Le is foglaltuk a szállást. Aztán mikor ment el anyum aludni mondta hogy hát még se olyan jó kimenni mert hogy nem annyira jó üres kézzel hazatérni meg hogy tényleg jövőre kellett volna tenni. Összesen 30 ezret kéne még pluszba össze szednem valahonnan. Lenne kitől kérni de ő tőle nem tudok még se mert neki is kell majd következő hónapba fizetnem azért mert minden hétfőn és kedden vigyázz a gyerekre míg én okj képzésen vagyok. Ha még is kérnék pénzt a bébi szittertől akkor nem tudom mikor tudnám vissza adni neki mert közölte a párom hogy következő évben sokáig elfogja kérni a pénzt tőlem hogy ne legyen annyira minuszba. Páromra annyira meg haragudtam hogy leginkább annak örülnék ha nem jönne de magyar nyelven kívül nem tudunk semmit és azért megyünk hogy a bécsi vásárba vegyünk poharat meg felüljünk a kerékre.
2012. nov. 28. 21:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem egy buszos kirándulással Bécsbe, az egészet megúsztam 5350 Ft-os buszköltséggel és 20 Euró költekezéssel, ebből 10 euró egy belépő volt a Sissy kastélyba. Én semmi érdekeset nem láttam. Szerintem menjetek valamilyen kirándulásos busszal. Vagy szervezz egyet. Meghirdeted, ha sokan mennének akkor igényelsz buszt, beszeded a pénzt azt go. Lehet egészen kicsi buszt is bérelni 10-20 főset is. Nem tudom hol laksz, de ha Veszprém megyében laksz van egy utasod, nem láttam sokat Bécsből megnéznék mást is ott.
2012. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem bírom a hosszú buszozást. Mire oda érnénk minden ki jönne belőlem. De amúgy tényleg olcsó.
2012. nov. 28. 22:19
 13/40 anonim ***** válasza:
83%
Megoldás a hányás ellen a dedalon.
2012. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Legszívesebben elmennék munkát vállalni de akkor tudom hogy nagyon depresszióssá válnék és a gyereknek se tenne jót. Még anyatejes biztos elapadna a tejem és akkor ki készülnék. Én is a gyerek árnyékává váltam. A hétfőt és a keddet is alig bírom ki nélküle. És neki se lenne jó nélkülem ilyen sok nap.
2012. nov. 28. 22:25
 15/40 anonim ***** válasza:

"a bécsi vásárba vegyünk poharat"


Úgyis eltörik én is eltörtem 1. hónapon belül.

2012. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg ne haragudj, de nem értem, itt most pontosan mi a kérdés?
2012. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha nincs pénzetek a gyerek pelenkájára, akkor ne az legyen már a probléma, hogy nem tudsz kimenni Bécsbe poharat venni... Szerintem rettentő éretlen vagy , legalábbis nekem ez jön le a kérdésedből és a kommentjeidből.
2012. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos a történet, akármi lesz is a vége :)
2012. nov. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden évben kimegyünk a bécsi adventet megnézni, magáért a hangulatért.

Kb 5-6 ezer Ft/fő áron!!


Tehát nem tudom, hogy miért KELL a sokszorosát elkölteni ugyan arra az útra, ha anyagi gondjaitok vannak?!


Ha meg hánynál a buszozástól, akkor ne zabáld tele magad előtte, ill. vegyél be gyógyszert.

Vagy menjél gyalog vazze!!

2012. nov. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják,hogy addig nyújtózkodj,míg a takaród ér...

Kérdező,óriási felelőtlenség kölcsön kérned,csak azért,hogy poharat vehess Bécsben!

Gondolj bele,hogy azt a pénzt vissza is kell adni!

Ha most gondot okoz ez az összeg,akkor jövő hónapban is azt fog.

Ne kérj kölcsön,nem jó ötlet!

Gondolj csak bele mi lesz akkor.Megkapod a harmincezret.Elmentek Bécsbe,megveszed a poharakat,esztek-isztok,stb.

Hazajöttök kb. egy fillér nélkül.

Rá pár napra kezd fogyni a pelus,és Isten őrizz,a babád megbetegszik.Köhög,lázas,taknyol.Na ebben a szituációban mit fogsz tenni?

Ölbe veszed és megkéred,hogy ne pisiljon,kakiljon be,és ne legyen beteg,mert nincs pénz,mivel Te poharat vettél Bécsben?!

Szerintem a legjobb amit tehetsz,hogy elfelejted idén a bécsi adventet.

Sajnálom!

2012. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!