Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyítettek meg? Most...

Miért hülyítettek meg? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még talán hónap elején kérdeztem páromtól hogy ki e vinne anyumat engemet és a gyereket ha szereznék kocsit. Mondta igen. Elkezdtem nézegetni mennyiért lehetne kocsit kölcsönözni. Mivel nagyon drága ezért maradtunk a vonatnál. Mondtam anyumnak megyünk bécsbe mondta nekem hogy akkor nézek szállást. El is kezdtem nézni 29ért találtam és mondta hogy neki ennyi pénze nincs. Akkor egy napba maradtunk. Érezte a párom hogy milyen rossz a kedvem az egész miatt ezért mondta hogy akkor állja a szállást meg a saját jegyét. Nagyon meg örültem neki. El terveztük hogy majd milyen jó meg vicces lesz hogy le hívjuk anyumat hozzánk ami nem is lett volna igaz hanem bécsbe mentünk volna. Csak ez meglepetés lett volna. Tegnap közli a párom hogy nem megyünk bécsbe egyáltalán mert hogy neki erre nincs pénze. Nagyon elkeseredtem és nem akartam hagyni. Ezért amit kapok 37 ezret gondoltam abból meg veszem a három vonatjegyet meg fizetem a szállást. De 37 ezer nem elég erre a kettőre. Ezért mondta anyum hogy oda adja azt a 7000 ezer forintot. Le is foglaltuk a szállást. Aztán mikor ment el anyum aludni mondta hogy hát még se olyan jó kimenni mert hogy nem annyira jó üres kézzel hazatérni meg hogy tényleg jövőre kellett volna tenni. Összesen 30 ezret kéne még pluszba össze szednem valahonnan. Lenne kitől kérni de ő tőle nem tudok még se mert neki is kell majd következő hónapba fizetnem azért mert minden hétfőn és kedden vigyázz a gyerekre míg én okj képzésen vagyok. Ha még is kérnék pénzt a bébi szittertől akkor nem tudom mikor tudnám vissza adni neki mert közölte a párom hogy következő évben sokáig elfogja kérni a pénzt tőlem hogy ne legyen annyira minuszba. Páromra annyira meg haragudtam hogy leginkább annak örülnék ha nem jönne de magyar nyelven kívül nem tudunk semmit és azért megyünk hogy a bécsi vásárba vegyünk poharat meg felüljünk a kerékre.
2012. nov. 28. 21:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a Váci utca meg a Vörösmarty tér, baromi hangulatos tud lenni. Meg merem kockáztatni, hogy a bécsi adventhez nagyon hasonló, közel is van. :)

Majd jövőre kimentek Bécsbe.

2012. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom,hogy milyen idős vagy de ha nincs rá annyi keret ami az egész utat ott tartózkodást fedezi akkor minek mész?Még ha nem is vásárolsz semmit,na de ha már kimegy az ember nem csak nézelődni akar!

A párod úgy látom reálisabban látja a helyzetet,mint te.

Te is láttad szerintem előre,hogy nem fog menni főleg,hogy kölcsönökből akarod ezt fedezni!

Nem is értem ezt az egészet!

2012. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

miért nem mentek ki buszos csoporttal egy naposra?

reggel mentek este jöttök.

2012. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

amugy én ugy tudom drága a vásár.tavaly kint volt egy ismerösöm,és egy sonkatekercs 5 ezer ft volt.

ami itthon 200ft.

2012. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%
Hát én most komolyan ledöbbentem... Nincs pénz pelekára, de az a legnagyobb gondod, hogy nem tudsz kimenni Bécsbe poharat venni?! Egyrészt megmosolyogtatott az egész történet, hogy valaki tényleg ezen problémázik, másrészt viszont mélységesen elszomorított, hogy (feltehetően) egy felnőtt nőnek, anyának ilyen gondolkodása van. Komolyan, az írásod alapján nem gondolnálak többnek 15nél... :(
2012. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak kamu és mindössze 15 éves vagy nem?


Ki e vinne???? :)


Egyébként a gyerek nem a "párod" gyereke csak mert úgy írsz a "párodról" mintha kb semmi közötök nem lenne egymáshoz..

Milyen pénzt fog elkérni tőled, hogy ő ne legyen mínuszba????


Érthetetlen számmomra az egész sztori...

2012. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
*számomra
2012. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen,milyen buta emberek vannak.Nem is gondoltam,hogy tényleg létezik ilyen ember,akinek a napi megélhetés is gondot okoz,és felesleges dolgokra akar nem kevés pénzt elkölteni.Egyébként az a 37 ezer forint NEM a te pénzed,hanem a gyereké.(gyes plusz csp ugye)

Mi is szűkösen élünk,két kicsi gyerekünk van.Van kb 2 ezer forintom keddig,ami viszonylag sok,de ha a 300 ft-os bébiételből megeszik a kicsi egy nap 4-et (nem eszi meg a hézikosztot,csak maximum felesben),akkor mindárt nem olyan sok.Kaptunk pénzt karácsonyra nagyszülőktől,de eszembe sincsen hozzányúlni,hiszen ha már most belemegy a kosztpénzbe,akkor nem lesz belőle jövőre nyaralás,(évek óta nem voltunk).Arról nem is beszélve,hogy máskor is ennyiből kell kijönnünk,nem szabad hozzászoktatnom magam ahhoz,hogy van mihez nyúlni. Kicsit ésszel kéne élned,mert elhiszem hogy jó lenne a bécsi vásár,de ha egyszer nem futja rá,keress elérhetőbb szórakozást.Hétvégén havazni fog (de egyszer biztosan),fogjatok egy szánkót,tegyétek rá a gyereket (vagy babakocsiba ha kicsi),és sétáljatok egyet kéz a kézben a pároddal,nézzetek kirakatokat,fényeket,stb.Poharakat meg vegyél az Auchanban,mindig van 100 forintos pohár,teljesen jó.

2012. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
71%

3 dolog jutott eszembe a kérdéssel kapcsolatban:

-Parasztok vagytok

-Cigányok vagytok

-Kamu kérdés

2012. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem hülyített meg senki, valószínűleg így születtél.


Ha nincs lóvé nem kell Bécsbe menni. Poharat itthon is kapni, ráadásul sokkal olcsóbban. Bécsbe akkor menj vásárolni, ha van felesleges pár száz euród. Különben az ég világon semmi értelme kimenni, hogy vegyél 6 db poharat meg egy sajtos perecet, sült kolbásszal, forralt borral tízszeres áron. Oké hangulatos meg minden, de bocsesz, ez nem a csórók szórakozása.

2012. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!