Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyítettek meg? Most...

Miért hülyítettek meg? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még talán hónap elején kérdeztem páromtól hogy ki e vinne anyumat engemet és a gyereket ha szereznék kocsit. Mondta igen. Elkezdtem nézegetni mennyiért lehetne kocsit kölcsönözni. Mivel nagyon drága ezért maradtunk a vonatnál. Mondtam anyumnak megyünk bécsbe mondta nekem hogy akkor nézek szállást. El is kezdtem nézni 29ért találtam és mondta hogy neki ennyi pénze nincs. Akkor egy napba maradtunk. Érezte a párom hogy milyen rossz a kedvem az egész miatt ezért mondta hogy akkor állja a szállást meg a saját jegyét. Nagyon meg örültem neki. El terveztük hogy majd milyen jó meg vicces lesz hogy le hívjuk anyumat hozzánk ami nem is lett volna igaz hanem bécsbe mentünk volna. Csak ez meglepetés lett volna. Tegnap közli a párom hogy nem megyünk bécsbe egyáltalán mert hogy neki erre nincs pénze. Nagyon elkeseredtem és nem akartam hagyni. Ezért amit kapok 37 ezret gondoltam abból meg veszem a három vonatjegyet meg fizetem a szállást. De 37 ezer nem elég erre a kettőre. Ezért mondta anyum hogy oda adja azt a 7000 ezer forintot. Le is foglaltuk a szállást. Aztán mikor ment el anyum aludni mondta hogy hát még se olyan jó kimenni mert hogy nem annyira jó üres kézzel hazatérni meg hogy tényleg jövőre kellett volna tenni. Összesen 30 ezret kéne még pluszba össze szednem valahonnan. Lenne kitől kérni de ő tőle nem tudok még se mert neki is kell majd következő hónapba fizetnem azért mert minden hétfőn és kedden vigyázz a gyerekre míg én okj képzésen vagyok. Ha még is kérnék pénzt a bébi szittertől akkor nem tudom mikor tudnám vissza adni neki mert közölte a párom hogy következő évben sokáig elfogja kérni a pénzt tőlem hogy ne legyen annyira minuszba. Páromra annyira meg haragudtam hogy leginkább annak örülnék ha nem jönne de magyar nyelven kívül nem tudunk semmit és azért megyünk hogy a bécsi vásárba vegyünk poharat meg felüljünk a kerékre.
2012. nov. 28. 21:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
78%
Az igen....azt szokták mondani,hogy addig nyújtózkodj,amíg a takaród ér.Azt a 37 ezret nem arra kapod,hogy ilyenekre költsd el,hanem mondjuk pelenkára,....ami kell egy gyereknek.Nálunk a kajába megy,meg a kicsire.Érdekes ember vagy...
2012. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretnélek megbántani,de valószínűleg egy tanulatlan,buta liba lehetsz...

Hogy lehet neked fontosabb egy Bécsben vásárolt üvegpohár,mint a gyermeked?!Neked nem számít,hogy azt a pénzt a gyereked szájából veszed ki?

Önző és ostoba vagy.

Mennyivel lennél több ha elmondhatnád magadról,hogy voltál kint adventozni,közben meg másnap nincs mit enni és nincs mibe pelenkázni a babát?!

Eszetlenség lenne elmenni úgy,hogy anyagilag nem engedhetitek meg magatoknak!

Persze,tudom én,hogy jó lenne elmenni "világot látni" és kicsit kikapcsolódni.

Én egy ingyenesen látogatható,kultúrális programot,kirakodó vásárt javasolnék,lehetőleg hozzátok közel.

Ezek is nagyon hangulatosak,látványosak szoktak lenni.

Keresgélj a neten és menjetek el oda.

2012. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Miért nem mentek busszal Bécsbe? Az Orangeways 3500.- forintért kivisz.
2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
59%
Kölcsön pénzből akarsz utazgatni? Nem szégyelled magad? És még a párodat hibáztatod? Mindenkinek vannak vágyai, álmai, de okos ember mérlegel, és nem csesz el egy nap alatt 60 ezer forintot, de még 30-at sem ha nincs meg a rávaló.
2012. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
82%
Ne bántsátok már amiatt a pohár miatt. A kerékre is fel akar ülni. Ráadásul ha most lebeszélitek az útról, nem olvashatjuk majd a következő öt kérdést, ami arról fog szólni, hogy "vettem poharat, de nincs pénzem pelenkára, mit tegyek?"
2012. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Ez az egész nem lenne ha már az elején mondta volna a párom hogy hagyjuk. Tudna venni pelenkát csak akkor több lenne a mínusz a kártyán.
2012. nov. 29. 15:47
 37/40 anonim ***** válasza:
71%
Szóval már így s adósságban vagytok de még te költekezni akarsz gratulálok.
2012. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
55%
35-ös ez nagyon jogos :)
2012. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
40%
Az egész nem lenne,ha mondta volna,hogy nem mentek?hát ne haragudj,de 25 évesen már kialakulhatott volna benned egy fontossági sorrend.Meg nagyobb lenne a minusz a kártyán...És te így akarsz menni Bécsbe??Úristen.Képzeld én is szívesen mennék a férjemmel,nászúton sem voltunk,tehát lenne rá okunk,össze tudtuk volna spórolni,de most kisebb gondunk is nagyobb,mint az,hogy Bécsbe menjünk.Nekünk az az első,hogy a gyereknek meg legyen az,ami mindenképpen kell a hónapban.Aztán ha marad,akkor költünk magunkra is.Ami megint érdekes a külön kassza dolog..de hát ez már más tészta.
2012. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
77%
Te a tipikus Provident-es vagy kérdező. Költsünk mindenre ész nélkül.MÁr korábban írtam,csak ez még eszembe jutott.
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!