Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökölt pénzből lakást venni...

Örökölt pénzből lakást venni vagy kertes házat?

Figyelt kérdés
Van már egy kertes házam. Most újíttattam fel, mert amúgy 45 éves ház. Új tető, hőszigetelés, új fürdőszoba, terasz leköveztetés, műanyag ablakok + redőnyök, festés. Nagyon pöpec lett :) Szeretek itt élni (17. kerület)csendes, nem rossz környék. De valahogy én olyan begubózós vagyok...Volt hogy rokonokhoz felmegyek a lakásba és olyan jó érzés, hogy magamra zárom az ajtót, és megvagyok bent. Meg biztonságérzetet ad. De magát a házat viszont szeretem ahol élek...Ti mit tennétek?
2012. nov. 27. 21:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mi ma fúrásra keltünk. Felettünk hónapok óta csak a tatarozás megy és nagyon idegőrlő. Emellett, folyton rossz a lift, kosz van, pedig közel 9000 Ftot fizetünk közösköltségnek, és külön van a víz... Akkor folyton készenlétben kell lenni mikor jönnek rovarirtásra (tök jó, csak leírják, hogy szeptember 10-12 között jönnek ide és nekünk készenlétben kell állni komolyan) emellett nem lehet háziállatunk, és ha kiteregetek nyáron a teraszra akkor a szemben lévő körülbelül 100 ember látja a bugyijaimat. Nagyon felemelő!


Kertesház!

2012. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
A 17. kerület egy nagyon jó környék, leszámítva néhány panelt, ahol elég sok cigány van. Én a helyedben tuti nem költöznék közéjük, egyébként melyik részén laksz a kerületnek?
2012. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!