Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az örökölt házat normális...

Az örökölt házat normális hogy nem tartom a sajátomnak?

Figyelt kérdés
Ebben a házban nőttem fel, az én nevemen van már 10 éve, itt lakom. Úgy mondom hogy haza/itthon ezzel nincs gond. De nem tudom azt mondani hogy "Az én házam" mert a szüleimének érzem még mindig, így szoktam meg, de ők már meghaltak.
2012. jún. 3. 23:14
 1/4 A kérdező kommentje:
De amúgy nagyon szeretem ezt a házat, kb úgy ragaszkodom hozzá mintha nem is tudom mi lenne, az életem része ez az épület. De nem tudom azt mondani hogy az enyém...
2012. jún. 3. 23:15
 2/4 anonim ***** válasza:
normális.
2012. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is "anyuéknál" lakom még mindig. 5 éve elmentek már, enyém lett a ház.De akkor is az övék.Átrendeztem, nem nagyon hasonlít arra, ami akkor volt.Mégis azt érzem, amit te.
2012. jún. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igen, én is átrendeztem, felújíttattam: új tető, új külső szín, új fürdő, + egy szoba, új kocsibejáró stb. szóval már olyasmi mint amilyet én akartam. Igaz még mindig van sok olyan bútorom amit még ők vettek, de azokkal nem volt gondom. A másik meg hogy örököltem pénzt is, abból építkeztem, néha abból is költök magamra. De azt sem érzem sajátomnak....Ugye azért nem dolgoztam meg, "csak lett" és úgy nem is tudok neki örülni vagy hogy is mondjam...Amikor megkaptam az első fizetésem ujjongtam hogy ez igen, de így az örökölt pénznél nem érzek semmit. Jó, valószínűleg ez ilyen lélektani dolog lehet, mivel ehhez az kellett hogy a szüleim meghaljanak... :(
2012. jún. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!