Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit érzek?

Baranka kérdése:

Normális amit érzek?

Figyelt kérdés
Most költözünk. Már nagyon vártam mert ahol eddig éltünk kinőttük. Egy szuper házat sikerült vennünk hitel nélkül hál Istennek. De most, hogy elköltöztünk hiányzik a másik hely. Tudni kell, hogy 27 évemből 25 évet ott azon a környéken éltem. Normális, hogy így érzek? Tudom, hogy csak egy lakás, de akkor is így érzek.

2012. jún. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hogyne lenne normális.mikor exhez költöztem az utca aljába tök jo volt hogy külön éltem végre anyuéktol. de ez egy lakoparkos lakás földszintje volt. a szobám otthon meg emeleten. tök jo kilátással, szép naplemente. ezt onnan nem láttam. mások a zajok, nem a megszokott kutyaugatás. és ez csak az utca alja volt.... jol éreztem magam de hiányzott az amit megszoktam.
2012. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! 25 év hosszú idő. Majd megszokod az új helyet. Új ismerősök, új környék! Fedezd ezt is fel.
2012. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi 5 évig éltünk panelban,utáltam mégis mikor elköltöztünk,fura volt. mégiscsak oda születtek a gyerekek,stb
2012. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!