Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökölt pénzből lakást venni...

Örökölt pénzből lakást venni vagy kertes házat?

Figyelt kérdés
Van már egy kertes házam. Most újíttattam fel, mert amúgy 45 éves ház. Új tető, hőszigetelés, új fürdőszoba, terasz leköveztetés, műanyag ablakok + redőnyök, festés. Nagyon pöpec lett :) Szeretek itt élni (17. kerület)csendes, nem rossz környék. De valahogy én olyan begubózós vagyok...Volt hogy rokonokhoz felmegyek a lakásba és olyan jó érzés, hogy magamra zárom az ajtót, és megvagyok bent. Meg biztonságérzetet ad. De magát a házat viszont szeretem ahol élek...Ti mit tennétek?
2012. nov. 27. 21:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy van egy szép otthonom!
2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Jó hogy lehet kutyám (vizsla) őt pl panelba nem is nagyon vihetném mert lételeme a szaladozás. De a nyári gyümölcs szüretelésen kívül más előnyét nem nagyon élvezem a kertes háznak. Most nézegettem panelokról képeket és gyönyörű lakások vannak. Csak tényleg az hogy ez a ház tele van emlékekkel, meg sokat dolgoztam én is vele és mintha a részem lenne. Ha eladnám talán mindig fájna...
2012. nov. 27. 22:00
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
A kertes házban nincs ajtód vagy mivan? Bírom, hogy mindig kell valami problémát kreálnia az embernek, soha semmi nem jó...
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én szívesen cserélek veled!!! Vizslát meg befogadom.
2012. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

De van ajtóm köszönöm kérdésed.

Csak van különbség az erdő szélén élni fiatal nőként, vagy egy panelban egy viszonylag védett helyen...

2012. nov. 27. 22:04
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Én a pénzt befektetném, és élvezném a meglévő kertes ház előnyeit.
2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én is szívesen cserélem veled. Végre egyszer nem a folyóson trappoló emberekre kelnék, vagy az unatkozó nénikre akik reggel a lépcsőházban magyaráznak egymásnak.
2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Riasztó? Bízz meg a kutyádban. Pasizz be és majd ő megvéd. Egy panelban sem biztonságosabb.
2012. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Én most jöttem haza a panelba. Három hajléktalanon kellett átugranom, mert valamelyik h-lye lakótársam megint nem zárta be a kaput. Ja a vizelet-tengeren való átkelésről nem is beszélve. Pedig nincs rossz helyen, de én már nagyon utálom. Szóval, én a kertes házra szavazok és azért is dolgozom gőzerővel.
2012. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A kiabálásra, hangoskodásra, feletted való dübörgésre ébredni sokkal rosszabb, mint erdőszélén, ahogy te fogalmaztál.

Sokan nagyon irigyelnek..én sem értem a problémád. Az, hogy az ember buzgó fiatal nő, nem jelenti azt, hogy ott rosszul kell érezned magad.

Mellesleg, ha a panelban magadra zárod az ajtód, mivel vagy buzgóbb?

2012. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!