Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
53%

Nahát ő tényleg túlkattogja, mit sejt a dolog mögé hogy a férje megeröszakolt egy nőt mig nem volt otthon és kitépkedte a haját?

Ha lett volna annyi esze nem csak az ágy alá néz be, hanem a szekrénybe is lehet még egy hullát is talált volna.

2012. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
35%

Előre is bocs az offért!

Red! Mi felavattuk a kocsit, mégis sikerült összetörnie a férjemnek. (Még mielőtt: vele avattam fel, és a kocsit törte össze.) Akkor hogy van ez????

2012. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
9%
Hajóavatásnál is van olyan hogy hiába csapkodod nem törik össze a pezsgősüveg sehogysem. Nem lehet hogy nálatok is ilyesmi történt?
2012. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
38%
Minden úgy ment, ahogy annak lennie kell. Nem tudom hol csúszhatott hiba a dologba...
2012. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
35%

Biztos nem volt olyan élvezetes, mint kellett volna.


Mondjuk én nő vagyok és a saját kocsimban sosem dugtam, de még nem törtem össze.


Viszont amikor kölcsön adtam a kocsimat másnak, az első útján összetörte szegénykémet :(


Azóta sem adok kölcsön autót és nem is fogok, soha, senkinek. Főleg nem nőnek.

2012. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
53%
Na látod hogy igaz a babona? Nem avattad fel össze is törték.
2012. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ne szólj bele a bátyádék dolgába, annyira tönkre bírják tenni a kapcsolatokat az ilyen szarkeverők, akik az összes tényező ismerete nélkül kombinálnak.


Legutóbb 15 percig dugtam, ha már mindenki közli, én is, hátha anélkül nem érvényes a hozzászólás.

2012. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!