Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
58%

Azért egy óra alatt túl nagy bűnt nem követhet el. Legalábbis én el nem tudom képzelni, hogy ennyi idő alatt bármi komoly történhetne bárkivel.

Én csak ennyi miatt nem avatkoznék az életükbe. De ha nagyon aggódsz, akkor esetleg elejthetsz egy olyan megjegyzést a bátyádnak, hogy a múltkor a 7 órási busszal jöttél volna haza, de lekésted, szerencsére azonban 20 perc múlva indul a következő járat.

2012. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan kérdezem tőletek:


Ti mennyi ideig dugtok? Csak mert azt mondjátok 1 óra alatt semmiféle bűnt nem lehet elkövetni. Tehát megcsalást sem, mert kevés az idő.

Most vagy én vagyok olyan nő, aki halálra unná magát egy 12 órás aktusban, vagy ti vagytok egy kicsit elnézőek, csak mert nőről van szó.

2012. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy alkalomról van szó, akkor jobb nem szóvá tenni, viszont, ha rendszeres a dolog, akkor érdemes bedobni, a 20 percenkét jár a vonat kártyát.
2012. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
44%
Már levezettem hogy itt maximum 20 percröl lehet szó. Ezért pedig felesleges előre gondolkodni valami hazugságon, csípőből ontok rád 150 okot ami indokolja hogy 20 percel később jöttem.
2012. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
46%
gyerek mellett,munka mellett kell neki a szabad idő.miért sajnálod tőle? az nagyobb baj h úgy érzi titkolnia kell a bátyád előtt
2012. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
80%

Red én nem értek egyet. Nem derül ki, hogy a munkahelye hol van, az is lehet, hogy az állomás mellett. Ha pedig azt hazudja, hogy lekési az utolsó vonatot, akkor 1 órát van távol.



A meddig dugtok kérdés pedig továbbra is fennáll :D Úgy látom itt a sok panaszkodó nő most nagyon csendben van, akinek semmire nincs ideje az ég világon,még enni se, de azért órákig szexelni van. Hogyne..

2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
82%

Meg honnan veszitek, hogy a kérdező sajnálja a szabadidőt??


Tudtok ti egyáltalán olvasni??? A fene sem szól a szabadidőért, a nő hazudozik, ráadásul nem is tűnik olyan eszesnek, ha ilyen béna hazugságot mond, ez vicc.

2012. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
54%

Persze, gondolom, lehet dugni öt perc alatt is, ha valaki elkap az utcán, lerántja a bugyid, gyorsan lerendez és mentek tovább. :D De azért ha jobban belegondolunk, elég valószínűtlen, hogy egy óra leforgása alatt még elmegy a csaj valakinek a lakására, váltanak pár szót (mert olyan kapcsolat nem hinném hogy van, még megcsalásban sem hogy találkoznak, dugnak, mint a nyulak és mennek a dolgukra), szexelnek, felöltöznek, mert azért gondolom, rendbe kell szednie normálisan magát az embernek, szanaszét kenődött sminkkel, kócosan ha hazaállít, elég gyanús. Aztán ki az állomásra még valamennyivel vonat indulás előtt, mert azért azt már nem illene lekésni, mert nem lehetne kimagyarázni.

Elég szűkös az idő, biztos meg lehet csinálni, semmi nem lehetetlen persze, de akkor nagyon ügyes a hölgy. :D

2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
53%

Alapból nem nyerhet egy órát, aközött hogy 20 vagy 60 percenként megy a vonat 40 perc a difi. A munkahely távolsága is lényegtelen, hisz sem az állomáson, sem a munkahely folyósóján nem zajlik a dolog, ezekröl a központi helyekről félre kell vonulni.

Tehát max 20 percnél tartunk mégis.

20 percel foglalkozni pedig több mint illogikus.


Én nagy detektiv vagyok, rendőrnek kellett volna mennem.

2012. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
78%

Basszus, ti sosem dugtatok 5 perc alatt? :DDD


Vagy kocsiban???

Vagy úgy, hogy nem folyt szét a sminketek??? :DDD

Most ti vagytok prűdek, vagy egyszerűen én tudok élni? :D


Red, ha a nő azt mondja, hogy lekéste a 7 órás vonatot és a következő 1 óra múlva megy, az 8 óra. Az is lehet,hogy le sem késte volna, tehát még több ideje van, mert fél 7-kor végzett, de a 7 órást "lekéste".

1 órája van arra, hogy akárkivel legyen. Persze nem állítom én, hogy ezt is teszi, éppen vásárolhat is, vagy elmehet enni egy hamburgert, de autóval akár 5 perc alatt is megjárhatja az utat.

2012. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!