Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
76%
Persze most sokan azt mondják, hogy ne avatkozz bele, de ha egy férfi lenne az illető,aki hazudna,akkor már rég kitört volna a nagy feminista forradalom.
2012. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
65%
Beavatkozás? Talán. De én sokkal jobban ki lennék akkor akadva, ha a rokonom évekig hallgatna olyan dologról, ami talán alapjaiban érintené az életemet.
2012. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
58%

Tehát a férfiak kiereszthetik a gőzt - akármit is jelentsen ez - munka után, de a nő nem csinálhat semmit?


"Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál."


Ez kész.

2012. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
11%
Én beköpném és leköpném!
2012. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
57%
EN megemlitenem neki es ha tenyleg nem csinal a feleseg semmi rosszat max nezelodik akkor nem hiszem,hogy nagy baj lesz belole de ha igen akkor nagyon merges lesz es szarul fogja erezni magat. A batyadnak mond el nyugodtan ha a csaj semmit sem csinal akkor nem kell tartania semmitol elvegre egy ora szabadsagot mindenki megerdemel ,ha hasznosan tolti el..
2012. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik a kérdésere válszoltak.

Aki félreértett, annak megismétlem (leírtam a kérdésben), hogy én nem fogok beleszólni, mások véleménye érdekel.


Valójában ami felkeltette a figyelemet, az a hazugság volt. Tesómnak ugyanis azt is mondhatta volna, hogy kedve volt elmenni egy moziba, stb, nem szólt volna egy szót sem, nem kellett volna becsapnia.

2012. nov. 12. 12:42
 17/57 anonim ***** válasza:
68%
"Kedves" 10-es válaszoló, én azt szólnám, hogy megköszönném. Mégiscsak a bátyám, jót akarok neki, persze hogy szólok, ha úgyvan. És el is várnám fordított esetben, hogy szóljanak. Gondolom ha meg akarnák ölni vmelyik rokonodat, akkor se csinálnál semmit, mert nem a te dolgod, meg nem ütöd bele azt a nagy orrodat. Ejj, rohadt liberális gondolkodás.
2012. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
71%

Nekem öcsém van, de ha hantázáson kapnám a nőjét én azért szólnék neki. Jó a kapcsolatunk, és szerintem egy családban alap,hogy összetartunk. Miért jobb lenne,ha nézném,hogy hülyének nézzék a testvérem? A tesóm 15 év múlva is a tesóm lesz, a feleség meg lehet akkor már egy "idegen". Sőt én is elvárnám ,hogy szóljanak nekem és nem nézném úgy hogy beleszól az életembe. Miért tenném? Csak jót akar.

24N

2012. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező leírása alapján, hogy " egy alkalom persze nem releváns..." úgy veszem le, hogy nem minden nap fordul elő ez a feleséggel, eddig 1 alkalom volt. Tehát kedves kérdező, az meg sem fordult a fejedben, hogy abban az 1 órában talán a bátyádnak vásárolt valami ajándékot, vagy nézett körül előre születésnap, karácsony alkalmából, csak nem szerette volna, hogy megtudja, összekombinálja? Ha minden napos lenne akkor arra még azt mondom, hogy furcsa, ha kamuzik, esetleg ejts el valamit tesódnak, hátha vaj van a felesége füle mögött. De így? Valamint egy normális házasságban szerintem nem kell hazudnunk arról a párunknak, hogy munka után pl. beülök a munkatársaimmal egy teára, vagy megbeszélni a nap eseményeit, mert szerintem mindenkinek kell a lazítás. Szóval ha ilyen miatt hazudott volna, akkor azért a bátyádnál is körülnéznék, hogy mi lehet a dologban. Talán olyan féltékeny, hogy még arra is valami okot kell kitalálni ha a barátnőjével ül be kávézni... én elgondolkodnék.
2012. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire érdekelne a dolog, akkor én a feleségtől kérdezném meg:

Miért az egy órával későbbivel jössz? Van 20 percenként is!


És ezt is pusztán kíváncsiságból tenném fel. Ennyiből én nem következtetnék semmi "rosszra".


Amikor ingáztam, nekem is lett volna 20 percenként vonat, mégis az egy órával későbbivel mentem. Miért? Mert IC-re nem ültem a pótjegy miatt, és tudtam, hogy az egy órával későbbivel ismerős is jön, így jobban (nagyobb biztonságban) éreztem magam. Ez persze példa, nem biztos, hogy nála is ilyesmi játszik.

DE

Ezer meg egy oka lehet, hogy miért azzal jön. Olyan ok is lehet, amire te sosem gondolnál.

2012. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!