Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt jól megfantáziáltuk ennyi infóból....! :D Igazából gőzünk nincs arról, hogy mit csinál a kedves feleség, kivel, vagy kivel nem, sőt még arról sem, hogy igazából a férj van-e becsapva, vagy csak a kérdező nem tud mindent (ilyenre is tudok példát).

A lényeg, kérdező, hogy ha úgy érzed, lehet valami komoly gond és el akarod mondani a bátyádnak, azt tanácsolom, óvatosan tedd (pl. ahogy az előbb is írtam, megemlíted, hogy te is lekésted a vonatot és a 20 perccel későbbivel jöttél), mert a végén könnyen lehet, hogy te is kellemetlen helyzetbe kerülsz, vagy mindketten rád fognak haragudni.

2012. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
51%

Jó, de ebböl csak 40 perc a hazugság, mert a 20 perc az valós, valóban annyival késöbb jön a vonat. Tehát ha itt időt akar nyerni akkor csak 40 percet nyer.


Hogyne dugtunk volna a kocsibban pikk-pakk (minden kocsit fel kell avatni különben összetöröd, ez egy babona, legalábbis én ezt szoktam mondani:P) de az nem ilyen előszervezett volt, ráadásul igy fixen a hét minden napjára.

2012. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez éppen utólagos magyarázat is lehetett :D

Értem én,hogy a 40 percet érted hazug időnek, de ettől még volt +20 perce :)


Amúgy szervezetten is lehet kocsiban dugni, főleg ha az ember babonás típus :DD

2012. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
61%

Jó, de semmi logika nincs egy ilyet hazugságban, mert mig ezen a helyen dolgozik és épp nincs pasi vagy bármilyen más ügy és menne haza ezentúl ott kell seggeljen az állomáson +40 percet különben lebukik.

Szóval az elkövetkezendő 5 évben mindig ki kell majd várja a harmadik vonatot a hideg állomáson igy már nem is volt olyan jó ötlet az a spontán dugás, egy kalap alatt már a büntetését is megkapta:-)

2012. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
90%

Erre mondtam én, hogy eszméletlenül szar hazugság.. :D Mivel akármikor lehet valaki, aki tudja, hogy kamu, mint például maga a kérdező,vagy mert a jövőben megszívja.

Vagy majd valami csodamódon eléri az "utolsó" vonatot :D

2012. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
95%
Ja és én ezért köpném be először, mert rosszul hazudik. Legalább ezt csinálja már jól. Nem olyan bonyolult dolog ez, de azok után, hogy mások szerint 1 óra nem elég a szexre én már semmin nem lepődöm meg :D
2012. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok jönnek, legjobban az tetszik, hogy ha a férjet kapjuk ilyenen rajta, akkor már szemét félrekefélőnek tartjuk, és nyomozni kezdünk.


Egy óra alatt valóban rengeteg dolgot lehet csinálni.

Nem tudom, máskor is megtörtént-e náluk ilyesmi, nem találkozunk naponta. Ezért arról sincs fogalmam, hogy mi fér bele a kapcsolatukba.

Az a feltételezés, hogy a bátyám kényszerítené hazugságra az asszonyt, elgondolkodtató.


Amiért feltettem ezt a kérdést, az az, hogy volt egy hasonló eset tizenéve, amikor a férjem bátyját csalta meg a felesége, és konkrétan tudtunk róla, de nem szóltunk. Szerintem nem szabad belepofázni mások dolgába. (enyhe célozgatás azért előfordult, de a férj nem vette a lapot, így nem erősködtünk)

DE! Mikor kiderült, pont az lett, amit írt valaki, hogy "Miért nem szóltatok? Jólesett volna.

Ők egyébként ma is együtt vannak, túlléptek rajta.


Szóval, bátyus felesége mondhatta volna, sétáltam egyet, nem volt kedvem hazajönni, beültem egy cukrászdába, bármi.

De hazudott. És ez már figyelemfelkeltő.

2012. nov. 12. 15:51
 48/57 anonim ***** válasza:
54%

Lehet ezt nem mondhatja a bátyádnak, mert már áll a bál vagy csak azt hiszi hogy nem mondhatja és igy próbál neki megfelelni.

Egy biztos hogy egy ilyen ügyben biztosan a testvérem mellett állnék és mondanám a hireket neki, pont nem érdekelne hogy a feleség ezért megorrol rám.

Igazából itt csak az a kérdés hogy ennek van hirértéke vagy nincs, nekem még mindig nagy semminek tünik a odlog amit te cifrázol túl.

Nagyon egyszerüen kiderült volna ha megmondod ott egyböl hogy nem óránként hanem 20 percenként jár a vonat.

2012. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
88%

47. Én férfiaknál sem a megcsalásra gondolom azonnal, meg senkinél. Főleg azért, mert engem már gyanúsítottak meg alaptalanul.

Azért írtam én is az óvatos, de teljesen egyértelmű célzást, mert abból ki is derül, hogy valami hazugságról van itt szó és nem is az lesz, hogy vádaskodsz.

2012. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

red, nem vagyok egy túllihegős típus :-D

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__32..

2012. nov. 12. 16:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!