Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
77%
Fordítsd meg a kérdést. Te mit szólnál, ha kiderülne, hogy a feleséged egy ideje hazudozik neked, amiről a bátyád is tud, de nem szólt róla?
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
57%

Hihetetlen hogy mennyire rosszindulatú emberek vannak akik már a legrosszabbra gondolnak.. Magukból indulnak ki vagy mi?

Akkor elmondom hogy én is sokszor csináltam hogy lekéstem a vonatot, és vártam 1 vagy másfél órát a következőre. Pedig mehettem volna a 20 perccel későbbi vonattal vagy a gyorsvonattal is. Én is azt mondtam otthon hogy lekéstem a vonatot, és nem fűztem hozzá több megjegyzést. Sosem csaltam meg a férjemet, csak kellett az az 1 óra, hogy sétáljak egyedül vagy csendben üljek egy könyvvel a padon. Miért? Mert a munkában is hajtás volt, majd otthon is hajtás volt. Kellett egy kis idő. Hiába mondjátok hogy otthon is lehet pihenni. Nem mindig, sokszor még a legkedvesebb férfi mellett sem lehet.

Semmi rossz nincs abban ha valaki 1 órával később ér haza. 1 óra alatt mit tud tenni?? Szinte semmit, csak agyilag egy kicsit kiereszteni a gőzt..

Miért kell a legrosszabbra gondolni?? Miért kell mások életébe vájkálni?? Miért gondoljátok hogy jobb ha a másik tud az ilyen dolgokról? Sokszor csak a bogarat ültetik az ember fülébe, és ha ne adj isten féltékeny a partner akkor csak rontanak a helyzeten.

Hihetetlen hogy itt a gyakorin mennyire rosszindulatú ember tud összegyűlni..

2012. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 22!


Ez nem rosszindulat. Ha valaki nem tud ennyit megbeszélni a párjával, hanem mindig hazugságra kényszerül egy kis séta, vagy szellőztetés miatt, akkor ott már komoly gondok lehetnek a kapcsolatban.

2012. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy pont azért nem igyekszik haza, mert gondok vannak a kapcsolatukban, és nincs kedve ahhoz a légkörhöz... Na ehhez meg aztán végképp senkinek nincs köze. De az is lehet, hogy csak ajándékot nézett a férjének. Mindenesetre nem kell egyből rosszra gondolni.
2012. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
39%
Mit kell neked tudatlanul a més dolgaiba avatkoznod? és honnan tudod mi oka van rá hogy egy órát elmaradjon? Tönkrevágod a bátyád kapcsolatát valami gennyes vamzerolás miatt, és kiderül hogy csont alaptalanul, ha emberből van a figura az is belelép a szádba nem csak a felesége, aztán eláshatod magad előttük.
2012. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
61%

Unalmas egy életetek lehet.

Írja valaki: "kövesd, lesd ki és ha valami más sunyiságot csinál"

Hát szép vagy mondhatom, köpj fel és állj alá. MÁS SUNYISÁG az pont az amit Te tanácsolsz, kövesse? Miért? Milyen alapon, milyen jogon?

Ha én rajtakapnám a férjem tesóját, hogy matat utánnam, vagy egyáltalán az én magánéletemmel foglalkozik, olyan büdös pofont adnék neki, hogy kiegyenesedne a szépen berakott haja, az fix.

2012. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
37%

Én nem vágom mi ebben a nagy cucc, itt most 40 percröl beszélünk ha jól számolom.

Ki a tököm akar 40 percért hazudozni és mit lehet azalatt érdemben csinálni? Feltételezve hogy nem az állomáson zajlik ami zajlik, ahhoz el kell valahová menni, majd az állomásra vissza, a 40-böl már elment 20 alhangon. Ez semmi.

Egy teljes napért vagy teljes hétvégéért konspirálok, de 20 percen mit kell organizálni? Ennyivel késöbb végeztem és kész.

Nyugodtan ejtsd el a bátyádnak hogy 20 percenként jár a vonat, én nem hiszem hogy itt titok lenne, lehet a lány nem is tudja jól mert ennyire nem érdekli a dolog mint téged.

2012. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon unatkozhatnak. Javaslom szerelj fel a nőre egy Gps vevővel ellátott nyomkövetőt és kövesd google-mapson mikor merre megy. Sőt szereljetek fel rá fejkamerát és élőbe nézzétek mikor mit csinál. Komolyan eldobom az agyam, amíg nem csalja meg a tesódat nem mindegy mit csinál? Vagy mi a tököm ez valami szigorított őrizet?Csak a börtön és a munkahely között kap eltáv. engedélyt?

Az nem lehet hogy a bátyád agresszív típusú ember és a veszekedést akarja elkerülni a nő?

2012. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
75%

Ez mekkora lol már.

Amikor egy nő írja, hogy arra gyanakszik, megcsalja a férje, mindenki egyetért vele és teljesen normális, ha erre gondol, de itt még a férjet akarják a rossznak beállítani. :D

2012. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
66%

Én beköpném.

Nem igaz, hogy fáj elmondani, hogy vásárol, vagy épp mást csinál.

Ilyen idióta hazugságot...már csak ezért is beköpném. Ha valaki hazudik, akkor legyen már profi, a lúzereket nem bírom elviselni.


Mondom ezt nőként.

2012. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!