Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköpnéd? Bátyám feleségét...

Beköpnéd? Bátyám feleségét hazugságon kaptam.

Figyelt kérdés

Gyes után két hónapja kezdett dolgozni, és bátyám mesélte, ha lekési az este 7 órakor induló vonatot, akkor csak egy óra múlva indul a következő haza. És addig az állomásnál kell elütnie az időt.

Viszont ez nem igaz, hiszen magam is azon a vonalon járok, tudom, hogy húszpercenként jár...

Sőt, nincs messze a busz állomás, azzal is haza tud jönni, igaz, külön költség, hisz arra nincs bérlete, de esetenként jó lehet.

Miért adta be ezt otthon? Hogy most kötelező volt beülni egy kávézóba, vagy elmenni addig vásárolni, míg jön a vonat? Vagy ki tudja kivel mit csinált? Jól jön egy szabad óra.

És a tesóm meg miért ilyen hülye, hogy ezt elhiszi? Hiszen este 10 után még elfogadható, hogy alig van tömegközlekedés, de 7 táján?

Egy alkalom persze nem releváns, de tudom, amíg otthon volt, addig is sokat csavargott, a srácokat ledta a mamájánál, ő meg ment. Most aztán pláne ellenőrizhetetlen, kivel, hol mit csinál.

Nem az én dolgom, nem fogok beleszólni, és irigy sem vagyok, hogy megteheti.

Csak kíváncsian várom, ki mit tenne.


2012. nov. 12. 12:13
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
46%

Ha tudod hogy nem a te dolgod, akkor minek avatkozol bele? Akkor miért izgat téged hogy 1 órával később megy haza? És?

Az ő dolguk..

2012. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondanám neki mindezt, de nem célozgatnék arra, hogy mit is csinálhat a szabad órában. Csak felvetném, hogy lenne más vonat is amivel haza tud jönni.
2012. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
53%

Jönni fog a sok erkölcscsősz, aztán kapod majd.:D

Furcsának furcsa, de ez még semmit nem jelent, ne kavarj be egyelőre. Viszont a múltbéli dolgok miatt lehet alapja, ezért ha annyira érdekel, vhogy kövesd vagy ilyesmi, ha nincs rá lehetőség vagy nem akarod, akkor meg hagyd a fenébe az egészet, amíg nem csinál más sunyiságot.

2012. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
50%
Szegény csaj. Nagyon rövid porázon tarthatjátok. Állandoan figyelitek. Ha valahova egy orára szeretne elmenni, trükköznie kell. Helyében valoszinüleg megszöknék.
2012. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%
En annyit mondanék a bátyádnak, hogy van vonat, mert te is utaztál vele.
2012. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
64%

Nem köpném be és nem is nem is foglalkoznék vele.

Mi van akkor ha munka után egy kicsit csavarog vagy vásárol? Nem fog össze dőlni a világ.Van apjuk is a gyerekeknek.

2012. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
25%

Behát, és még ezzel mindig jobban jár, mintha kapna pár pofot

Az a legkevésbé sem érdekelne hogy nem az én dolgom, de hülyének akkor se nézze a kérdésben szereplő Bátyád

2012. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
85%

Az ő dolguk. Esetleg annyit mondhatsz a testvérednek egy beszélgetés keretében, hogy múltkor később mentél haza és lekésted a 7es vonatot, de még jó, hogy 20 percenként jár, így nem kellett sokat várnod.

Ennyi infó elég is, mert nem árultad be a feleségét, viszont ha kapcsol a tesód gondolkodásra késztetheti és rájöhet magától.

2012. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
78%

A 8-asnak igaza van...

Sőt a legjobb, ha akkor kottyintod el a van 20 percenként vonat infót, ha a csaj is jelen van. Legalább láthatod az arcát, hogy elpirul-e szégyenében. Ha nem, akkor valószínű, tényleg csak kirakatot néz, de ha igen, lehet füllent...

2012. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
64%
Azoknak akik beavatkoznának a dolgokba. kíváncsi vagyok hogy ők mit szólnának ha a saját kis életükbe hasonlóképpen beavatkozna egy rokon. Tuti hogy vérig lennétek sértve és kiakadnátok.. De bezzeg ti megtehetitek..Sosem értettem miért kell mindenbe beleütni az embernek az orrát.
2012. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!