Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a párotok e...

Hogy reagálnátok a párotok e beszólására?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel vásárolni voltunk (neki), még nem vagyunk közös kasszán. Nemsokára névnapom lesz, és mondtam neki, hogyha akar, akkor vehet egy deót ajándékba, ne törje a fejét az ötleten, mert az hamarosan elfogy és szükségem van rá. Sajnos jelenleg elég gyengén állok anyagilag, fizuig éppcsak kihúzom,így jól jönne, ha nem nekem kellene megvenni azt a szükségcikket. Erre nagy duzzogva bevágta a bevásárlókocsiba, azzal a szöveggel, hogy nem szívesen veszi. Meglepődtem, de gondoltam poénkodik. Mikor kiszálltunk az autóból megköszöntem mégegyszer neki, s erre megint bevágta hogy nem szívesen. Visszatettem a kocsiba a deót és becsuktam az ajtót. Nagyon rosszul esett, tudom hogy sporlós de azért ez nem egy nagy anyagi kiadás. Azt is tudom, hogy valamit vett volna névnapomra, egy csokit vagy ilyesmit, épp ezért nem értem, hogy miért ilyen rosszindulatúan reagált.


Ti hogy reagálnátok le a helyzetet?


2012. nov. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
97%

"tudod jól, hogy nem szeretem, ha követelőzöl"


Aha, hát ezek szerint csak nem bírta a "bocsánatkérés" ellenére se megállni, hogy ne basszon neked oda még egyet. Úristen, én egy percig nem bírnám ki egy ilyen f@sszal, már elnézést. Ne haragudj kérdező, de ennyire nincs lehetőséged ismerkedni, hogy emellett az ember mellett kell rongálnod magad?

2012. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
97%

"Azóta meglett a bocsánatkérés a részéről, a bunkó beszólás magyarázata pedig az volt, hogy ma stresszes napja van, és "különben is, tudod jól, hogy nem szeretem, ha követelőzöl". A gombócot nem nyeltem még le, viszont nagy szó tőle, hogy töredelmesen bevallotta hogy tévedett és őszintén bocsánatot kért."


Olvasd vissza amit írtál!!!

Ez nem őszinte bocsánatkérés, ez egy nagy lótúró.

Nem szeretem, ha követelőzöl! B@sszus, egy nyomoronc deót kértél! Ébredj fel, vagy ne csodálkozz, ha pár év múlva ráébredsz, mennyire elszúrtad az időd!

2012. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
93%
Te is csak egy szolgalelkű buta némber vagy ezek szerint, akiben semmi büszkeség, semmi tartás. Remek pár lesztek ezzel az alja zsarnok senkiházi zsugori g.civel. Csak a gyerekeket sajnálom előre...
2012. nov. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
50%
Hogy hogy nem közös kasszán vagytok? Mióta éltek együtt?
2012. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
69%

Kijavítom a véleményem a fejlemények ismeretében, egy szociálisanretardált gőgös hülye faxxal élsz együtt, mert nulla emberismereted van, és meg is érdemled hogy szívj mellette mint a torkosborz, annyi ostoba önsorsrontó senkiházi nő van hogy az már vicc.

Mert képtelenek a saját lábukra állni, és a maguk egzisztenciáját megteremteni inkább szivatják magukat valami ökör mellett és vigyorogva tűrik, ilyenből van 2 is az ismerősi körömben, na ezek az igazi qrvák.

2012. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj,még nem késő.


Ennél csak rosszabb lesz,hidd el.


Amig tt a rózsaszin köd a fejed körül,addig elnézed,most már oszlik,most már megsértődsz.De amint eltűnik a köd,onnantól szenvedés lesz az egész,és rájössz hogy még a wc papirt is megkritizálja hogy az általa jónak látott 2 cikk helyett 4-et használtál el.


Normális ember,nemtől függetlenül annyit reagált volna hogy tedd a kosárba,de ajándéknak mást kapsz majd vagy ha nincs rá keret,akkor bocsi,de fizu előtt nekem sincs rá.

2012. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!