Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a párotok e...

Hogy reagálnátok a párotok e beszólására?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel vásárolni voltunk (neki), még nem vagyunk közös kasszán. Nemsokára névnapom lesz, és mondtam neki, hogyha akar, akkor vehet egy deót ajándékba, ne törje a fejét az ötleten, mert az hamarosan elfogy és szükségem van rá. Sajnos jelenleg elég gyengén állok anyagilag, fizuig éppcsak kihúzom,így jól jönne, ha nem nekem kellene megvenni azt a szükségcikket. Erre nagy duzzogva bevágta a bevásárlókocsiba, azzal a szöveggel, hogy nem szívesen veszi. Meglepődtem, de gondoltam poénkodik. Mikor kiszálltunk az autóból megköszöntem mégegyszer neki, s erre megint bevágta hogy nem szívesen. Visszatettem a kocsiba a deót és becsuktam az ajtót. Nagyon rosszul esett, tudom hogy sporlós de azért ez nem egy nagy anyagi kiadás. Azt is tudom, hogy valamit vett volna névnapomra, egy csokit vagy ilyesmit, épp ezért nem értem, hogy miért ilyen rosszindulatúan reagált.


Ti hogy reagálnátok le a helyzetet?


2012. nov. 11. 12:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj, majd ha hozzámegy a kérdező, egy guriga wc papírnál is ugyanilyen hisztit csap le a "kedves". Akármilyen okból.
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
95%

"Alszik rá kettőt" ??? Heeeee? Komolyan mondod, egy DEO meg vásárlására aludni kell??

Röhögőgörcsöt katam. De komolyan.

2012. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
18%

Pfff... én magam is szánalmas vagyok, hogy itt vitázok veletek egy vadidegen férfi fura kirohanásán, aminek az okát sem tudjuk igazából. Sokkal könnyebb találgatni, egy viselkedés alapján leírni valakit, akiről amúgy a kérdezőn kívül senki semmit nem tud.

Mi a túróért nem lehet megkérdezni? Megspórolhatna mindenki magának egy csomó hiábavaló cyberharcot, és rágyúrhatna kicsit a szóbeli kommunikációra. Hát nehogymár ennyire nehezünkre essen a párkapcsolati gondjainkat a párkapcsolatunkon belül megoldani...


De látszik, hogy itt sokaknál otthon is ez a szokás. "nem tudom, miért csinálja, de egy hülye f.sz, annyi biztos. Mert ha én így gondolom, akkor így is van."

2012. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen pasim, igaz nem volt a vőlegényem, odáig el sem jutottunk volna! Szóval ő volt (gondolom még mindig az) olyan spórolós, hogy pl ha valami csokit akart venni, akkor megvárta míg majdnem lejár a szavatossága, mert ugye akkor általában leárazzák. Ha elmentünk valahova, akkor nem lehetett még egy fagyit sem enni, mert pénzbe kerül. Ja, a kedvencem az az volt, hogy mikor az exéért ment és mikor hazavitte, kifizettette vele a benzinpénzt, stb. Meg olyan is volt, hogy beteg volt a nyula, de nem vitte orvoshoz, mert az is pénzbe kerül. Szóval nem volt hosszú életű a kapcsolatunk, mert én megőrülök az ilyen emberektől. Még a szexen is spórolt, mert azt mondta, hogy elintézi ő magának :D Nem mondom, hogy én állandóan szórom a pénzt, meg hogyha elmegyek valahova, akkor mindig veszek valamit, de amit ő csinált, az már nekem sok volt, úgyhogy szakítottam vele. Én így reagáltam le a "helyzetet", a kapcsolatot. Az, hogy te hogy reagálod le az ilyet, a te döntésed. Ha el bírod ezt viselni, akkor oké, bár én nem hinném, mert akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést. Változni nem hinném, hogy változna, szóval megszöksz, vagy megszoksz.
2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, gyűrűt azért vett vagy egy kulcskarikával jegyzett el? Dobd ki a francba, keress egy igazi férfit! Atyagatya!:)
2012. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
86%

25-ös vagyok. Az mondjuk igaz, hogy neki nem voltak beszólásai, de az is igaz, hogy kérni sem mertem volna tőle semmit.

A kommunikáció tényleg nagyon fontos, és a helyedben én is inkább rákérdeztem volna, főleg ha eddig nem volt ilyen. Nekem mondjuk eszembe nem jutna egy párkapcsolati, vagy akármilyen kapcsolati problémámat itt kitárgyalni.

2012. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, nem csak abból a kis faluból áll a világ. Fiatal vagy, nézz szét, ismerkedj, meglátod, lesz olyan férfi akinek fontos lesz, hogy boldog legyél. Az ilyen pasit a férfiak is kiröhögik.
2012. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
97%

Egy deó miatt ekkora hűhóóót... -.-

Még, ha mást is szántam volna névnapjára akkor sem dörgölöm 2x az orra alá, hogy nem szivesen vettem meg.

Szügsége volt rá, nem úgy áll anyagilag miért ne venném meg?! Már csak szivességből is. Nem egy sovány tv-ről volt szó vagy egy 6. pár cipőről.

5 év útán egy deó miatt igy megnyilvánulni... kész vicc.

2012. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj Kérdező, de a párod helyében én sem ujjonganék;

Más lenne a helyzet, ha ő magától rákérdezne, hogy mit szeretnél névnapodra. De így, részedről nagy tahóság volt, hogy "úgyis venne valamit, akkor már ezt vegye meg".

Azt írod, hogy ez nem egy nagy anyagi kiadás. Előtte meg pont azt ecseteled, hogy nincs pénzed deóra. Szóval ha rólad van szó akkor drága, de ha ő nem akarja megvenni, akkor zsugori.

Jegyezd meg! Hacsak nem kérdezik meg külön, hogy mit szeretnél, akkor NEM kérjük az ajándékot, hanem örülünk annak, amit kapunk.

2012. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
22%
Valszeg elrontottad az ajándékozás aktusát ezzel, hogy megvetetted magadnak, nos eztán hagyd hogy megajándékozzon, a pasidról meg csak annyit, hogy az ilyenen nagyvonalúbban kéne átlépni, nem ez volt az utolsó ilyen eset az biztos, felkészülhetsz még különb hisztikre.
2012. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!